Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Jak se to mohlo stát - text

playlist karaoke

1.REFRÉN
Jak se to mohlo stát, chci jen s tebou žít, nechci zůstat sám, jen s tebou městem jít, jen tobě lásku dát, jenom tebe mít, chci se o tebe bát, chci o tobě snít!

2. Já vracel jsem se pozdě k ránu tam ulicí, kde smutně stály zhaslý lampy a všichni slušní lidi šli už dávno spát, ten čas jakoby se tady zastavil. Sám a sám procházím tímhle městem a nic nemám, často cítím se dost sklesle. Lásku dát, tak to je moje přání, snad najdu ji a potom rozběhnu se za ní!

3.REFRÉN

4. Tak jsem se otočil a ona tám stála a za ní nápis byl MÉ SRDCE JE SKÁLA, já sebral jsem odvahu a došel k ní a pak nesměle jsem ji oslovil, že sám a sám procházím tímhle městem a nic nemám, často cítím se dost sklesle. Lásku dát, tak to je moje přání. Chci se smát, ta holka nemá slitování a co se stalo pak. Jo, ona odchází a nechtěla mi pomoct najít cestu ze snází, a tak do větru posílám pár otřelejch slov. Už nejsme spolu, alespoň poslouchej!

5.REFRÉN 2x

Text přidala Maryjka18

Video přidala Maryjka18

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.