Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Cesta - text

playlist

1. Tou cestou tím směrem prý bych se dávno měl dát. Když sněží, jde to stěží, ale sněhy pak tají. Kus něhy ti za nehty slíbí a dají víc síly se prát. Na dně víc dávat než brát a i když se vleče a je schůdná jen v kleče. Donuť jí přestat se zbytečně ptát.

2. Jestli se blížím k cíli, kolik zbývá víry, kam zvou svodidla co po tmě mi lžou, zda couvám zpátky a plýtvám řádky, co řvou, že už mi doma neotevřou.

3. Nebo jít s proudem, na lusknutí prstů se začít hned smát. Mít svůj chodník slávy a před sebou davy a přes kroucená záda být součástí stáda, ale zpívat a hrát. Kotníky líbat a stát. Na křídlech všech slavíků a vlastně už ze zvyku přestat se zbytečně ptát!

4. Jestli se blížím k cíli, kolik zbývá víry, kam zvou svodidla, co po tmě mi lžou, zda couvám zpátky a plýtvám řádky, co řvou, že už mi doma neotevřou.

5. Jestli se blížím k cíli, kolik zbývá víry, kam zvou svodidla, co po tmě mi lžou, zda couvám zpátky a plýtvám řádky, co řvou, že už mi doma neotevřou.

6. Co řvou, že už mi doma neotevřou!

7. Jestli se blížím k cíli, kolik zbývá víry, kam zvou svodidla, co po tmě mi lžou, zda couvám zpátky a plýtvám řádky, co řvou, že už mi doma neotevřou!!!

Text přidala Demienka

Video přidala Demienka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.