Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

BBorn this way - texty

born-this-way-571840.jpg
Texty písní

texty písní

Konečně je to venku, po letech snažení a hledání muzikantů a hlavně dobré party jsme se našli a založili novej metalovej band ve fazóně a nazvali ho BORN THIS WAY. Obsazení pro mnohé z vás co brázdí českou klubovou a festivalovou scénou bude určitě povědomé. Na pozici zpěvu se usadila známá ostřílená řvounka PETRA, která před tím působila 5 let v kapele Chaos In Head. Roli kytaristů na sebe vzali THOMAS a SPÁČA, kteří spolu mastili svižnej metalkórek v olomoucké bandě Against Falling. Basy se zmocnil zabiják z Uničova JOHNY.......né není majitel sítě kadibudek. No a do škopků buší MILDA, který 15 let účinkoval v pornu s názvem Hazydecay. K této příležitosti jsme natočili dvě písně ve studiu u známého Šternberského mága Raidy, které bychom vám rádi představili.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Dirty Mind video česky
Breaking Point
Unrest Inside

Born this way ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.