Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Mother Earth - text, překlad

playlist karaoke

"Our planet, Mother Earth is the sacred home to us all. The Earth is constantly providing and sustaining all life. There is no scarcity, only abundance and bounty. This is a natural state in which our planet is in. That is also a true state. We truly have it all. The elemental forces of the Earth are the manifestation of the energy of life. We have the air, water, fire, and wind. These elements are manifestations that influence and transform energy into matter. The Earth's energy field is a powerful balance, creating dark and light. We are connected to this balance. Through Earth we receive energy, support, prosperity, and strength. We are never separate from the Earth and its abundant energy. We are all in this together, we are one. I remember to see the world through eyes of love and acceptance. All is magnificent in my world. I have come to this planet to learn to love myself more and to share that love with all those around me. As I change my thoughts the world changes around me. Greatness exist in all of us."

Text přidala CrazyDesi-re

Video přidala anushinka

"Naše planeta, Matka Země je posvátným domovem pro nás všechny. Země stále zajišťuje a nese veškerý život. Neexistuje žádný nedostatek, jen hojnost a štědrost. To je přirozený stav, ve kterém se naše planeta nachází. Také je to pravdivý stav. Opravdu to všechno máme. Živelné síly Země jsou známkou energie života. Máme vzduch, vodu, oheň a vítr. Tyhle živly jsou oznámením, které ovlivňuje a přeměňuje energii na hmotu. Energetické pole Země je optimální rovnováha, vytváření tmy a světla. Jsme připojeni k téhle rovnováze. Díky Zemi získáváme energii, schopnost se živit, prosperitu a pevnost. Nikdy se od Země a od její hojné energie neodpojíme. Všichni jsme v tom společně, jsme jeden. Pamatuji, že se na svět mám dívat očima lásky a souhlasu. V mém světě je vše velkolepé. Přišel jsem na tuto planetu, abych se naučil mít víc rád sebe sama a sdílet tuto lásku se všemi kolem mě. Tak jako můžu změnit své myšlenky, může se změnit svět kolem mě. Velikost existuje v každém z nás."

Překlad přidala CrazyDesi-re

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.