Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Love Is The Message - text, překlad

playlist karaoke

"Compassion is a deep awareness of the suffering of another with a wish to relieve it. A sympathetic consciousness of others' distress with selflessness, to see the sacredness of another person and to see their well-being, giving to another person with love and kindness itself. We are all one, we are in this together. There is no separation, only love. When you look at someone, see them with new eyes right down to the very essence of their soul, envisioning the sacredness and interconnectedness of their true self which is whole and complete. Love is all we are. We are all unique and special. If anyone has wronged us we must forgive them and send positive loving vibes to that person. Life is a joy and filled with all kinds of miracles and blessings. Your love is limitless. The more love you send out, the more love flows back to you in full circle. We are in control of our destiny. Every ending is a new beginning. Life is like a black board you can wipe it clean and start over. Do what you love and open yourself to all good. Find joy in everything you do and you always succeed. You have the power to overcome any challenges that present themselves in front of you. You light up the world with your presence no matter what."

Text přidala CrazyDesi-re

Video přidala anushinka

"Soucit je hluboké povědomí o utrpění jiného s přáním zmírnit to. Soucitné vědomí o ostatních' Úzkost s obětavostí, vidět posvátnost jiné osoby a vidět jeji zdar, dáváný jiné osobě s láskou a laskovostí. My jsme všichni jedno, jsme v tom spolu. Tady není žádné oddělení, jenom láska. Když se na někoho podíváš, sleduj ho s novýma očima právě s velkou podstatou jejich duše, s předvídáním posvátnosti a propojením jejich praveho "já", které je celé a kompletní. Láska je všechno, co jsme. Všichni jsme originální a speciální. Pokud nám někdo křivdil, musíme zapomenout a poslat pozitivní, milující vibrace k tomuto člověku. Život je radost a je plný všech druhů zázraků a požehnání. Tvoje láska je neomezená. Čím více lásky pošleš ven, tím více lásky přiteče zpět k tobě, v plném koloběhu. My řídíme svůj osud. Každý konec je nový začátek. Život je jako tabule, kterou můžeš smazat a začít znovu. Dělej to, co miluješ a otevři svoje "já" všemu dobrému. Najdi radost ve všem, co děláš a budeš vždy úspěšný. Máš sílu překonat všechny překážky, které se před tebe postaví. Osvětli svět s tvojí přítomností, nezáleží na tom jak."

Překlad přidala Zipii

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.