Playlisty Kecárna
Reklama

BBlack Box - texty

black-box-454729-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Black Box byl italský house music skupina populární v pozdní 1980 a brzy 1990. Členy skupiny byli trio složené z klubu DJ (Daniele Davoli), klasicky vyškolený učitel (klarinet Valerio Sempli... ci) a klávesnice a elektronické hudby "Wiz" (Mirko Limoni). Tři vytvořili obraz pro Black Box aktu ve francouzštině fashion model Katrin chinol jako jeho album / Seznamka obalem a předpokládaný vedoucí zpěvák ve všech skupinových hudebních videí. [1]

Davoli, Semplici a Limoni předtím vytvořili skupinu s názvem Groove Groove melodie, produkující taneční muziku pod názvy jako Starlight (který měl britské Top 10 hit v srpnu 1989 s "Numero Uno" [2] ) a Wood Allen. Šli na nahrávání hudby v mnoha dalších aliasů, nejvíce pozoruhodně alias Mixmaster, který skóroval UK # 9 hit v listopadu 1989 s písní "Grand Piano".

V roce 1989 se tato trojice spojila s francouzskou Karibiku modelu Katrin chinol (nar. Catherine chinol) a tvořil skupiny Black Box. Na počátku roku 1990, Martha Wash byl pověřen provedením vokály na několika tratích, Wash byl zřejmě řečeno, bylo pro klub spotřebu a nebýt masové propuštění. Člověk by se " Everybody Everybody ", který by se stal jedním z jejich dvou shora deset hitů v Severní Americe . Album Dreamland bylo vydáno v květnu 1990. Katrin nepřispěl hudebně na kteroukoli ze skladeb na albu, byla považována skupina je "image".

První singl " Ride on Time "byl mezinárodní hit, což Top 10 v mnoha zemích a č. 1 ve Velké Británii, se brzy stává se ve Velké Británii nejprodávanější singl z roku 1989. Píseň těžce vzorky " milostný cit "tím, že Loleatta Holloway , 1980 disco hit. Black Box název je odvozen od slov "Protože jsi právě včas". [3]

Dan Hartman , spisovatel a producent "milostný cit", nebyl požadován pro povolení ochutnat jeho píseň, a brzy po mezinárodním úspěchu "Ride On Time", vyvstaly otázky, pokud jde o skutečný zpěvák na píseň. Soudní řízení rozhodl, že Loleatta Holloway byl skutečný zpěvák na "Ride On Time" (byť prostřednictvím "milostný cit" vokálních vzorků) a Black Box se vzdal velké procento licenčních poplatků od písně k Hartman a Holloway. Píseň nakonec dělal, aby to na Dreamland alba, kdy bylo propuštěno později v roce 1990, stejně jako hity a Směsi kompilace, a mnoho dalších kompilací. Nová verze skladby s vokály Heather Small objevil pouze jako singl. Následné zprávy, stejně jako album skladeb, také představoval tehdy uncredited Martha Wash jako zpěvák. Katrin chinol ret synchronizovaných vokály v "live" vystoupení a hudební videa pro Black Box. Martha Wash žalovány Black Box, RCA Records a pak C + C Music Factory pro provádění vokály na jejich písně a nepřijímá kvůli úvěru. Tyto právní kroky vedly k právnímu uznání zpěváků, kteří vykonávají písně pro ostatní umělce, včetně odběrů. Wash obdržel plnou hlasovou úvěr na singlu " Strike It Up ", ale video stále jsou Katrin chinol rtů synching texty.

Megamix představovat snížení již vydané pod názvem "Total Mix" fungoval dobře v grafech na konci roku 1990. Různé menší hity následoval ve Velké Británii po celé desetiletí. V Americe jsou nejlépe si pamatoval pro jeho počátku 90. let singly " Everybody Everybody "," Já nevím někdo jiný "a" Strike It Up ", jejich největším hitem ve Spojených státech , kde jsou všechny tři jejich hitů se stále slyšet na rytmické rádiu av klubech na poměrně pravidelně až do dnešního dne.

Black Box i nadále jedním z mála piano-house skupin k dosažení tradiční úspěch v USA. Dreamland získal zlatou desku jak v Británii a USA a dosáhl dvakrát platinovou desku v Kanadě [1] , a Austrálie , kde strávil osm týdnů u # 1 v brzy 1991. Podél cesty, ale také plodil masivní šest hitových singlů, jak na grafech hlavního proudu av klubech.
  ZOBRAZIT VÍCEBlack Box ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.