Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Bel Ami - Začalo to - text

Bel Ami na stejdži letí jako střela,slyšíte jen hudbu,co proniká do vašeho těla,slyšíte jen tóny co se tiše plazí u majku Bel Ami,nikdo mi to nezkazí,nikdo mi to nezakáže nikdo nezarazí,mikrofón je zbraň co držím svojí paží.Letí ze mě první sloka cítím se tak volný,tak spokojený,klidný,úplně bez starostí.
Ref: Začalo to všechno vlastně nevím kdy,ale když držím majk začínám si plnit sny,začínám psát rýmy během krátký chvíle, vím že cesta bude ještě jako 8 míle. začínám plnit vaše tajný přání,proto tu jsem,proč to nikdo nezastaví,tímhle textem posouvám svou danou hodnotu,aby jste pochopili že Ami stoupá nahoru.
Teď přichází druhá sloka,co se tlačí ven,všechno musí skončit,ano to viem,všechno ale může být jen heppiend,bez lásky a rapu,už přeci nežijem,láska je věc který si cenim,rap je věc kterou repektuju,láska je věc který věřím,rap je věc kterou prospektuju.
Ref.:..
Začínal jsem dole jako každej z vás,pořád se zlepšuju a vím že neztrácím čas,vím že karta se jednou obrátí,proto jsem Bel Ami,jednou se ta dřina vrátí vím že to špatný se ve tmě jednou ztratí,proto tu stojím se zapnutou pěstí,proto tu sedim a píšu týhle verše a píšu týhle sloky tak poslouchej mě ještě.

Text přidal Rebel2012

Video přidala kajamifkova

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.