Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Bel Ami - Všechno je to v tvojí hlavě - text

Ok...Začalo to písmenem,z něho hnedka slovo,ze slova věta je toho však mnoho,na srdci verše,v hlavě jenom hudba,kdy to všechno skončí,celá noční můra.Kdy se přestaneme konečně bát,proč kámoši začali fetovat,proč si píchaj sračky do žil,já děkuju že jsem to přežil,že mě minulo tohle to peklo,injekční stříkačka,prosím nech to!,ničíš si život a mě to mrzí,seš můj bratránek prosím brzdi,vyser se na všechny tyhle hnusy,seber se a pojď,no tak kde jsi,nesmíš se zastavit,jinak tě to stáhne,každej v životě si na to sáhne,každej musí zkusit jak to bolí,fet nic neřeší,jen ti život kurvý,musíš se sebrat a jít dál,co tvý kámoši,když si je miloval!
Ref. (2x): Všechno je to v tvojí hlávě,musíš bojovat prosím vrať se,zahoď ten grip plnej pika,vždyť si ještě mladej užívej si života!
Je ti 20 let a už stojíš na konci,skurvil jsi si život,proč ti není pomoci,proč sis vybral tuhletu cestu a proč ti píšu tuhletu skladbu.Je to tvůj život nechci ti radit,ale taky tě něchci stratit,už jako malý jsme jeli pecky,žádný starosti,zklamal jsi nás všecky! Už po prvý když si to viděl,že s tebe bude feťák už si věděl,nemuselo to však takhle skončit,mohl jsi říct ne,zády se otočit,teď stojí přededemnou jenom troska,k tomu aby jsi byl šťastnej chyběla troška,měl jsi všechno na co sis ukázal,celý jsi to posral,nic si nedokázal
Ref (2x):.....
Teď když tohle píšu,strašně to bolí,nechápu proč ty,za to to nestojí,za to být v píči každej den,měl jsi jít dál a splnit si sen,místo toho na zemi ležíš,prosíš v boha o pomoc,i když v něj nevěříš,všichni tvý kámoši se na tebe vysrali,proto končím taky,běž se radši nastřelit.
Ref (2x):.....

Text přidal Rebel2012

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.