Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Bel Ami - Proč - text

Bel Ami....2.0.1.2
Proč je všechno takový a proč to musí být,proč to strašně bolí a proč to musím říct,proč se musíme pořád jenom trápit,proč je čas kurva a nejde to vrátit.Proč se tohle všechno vlastně vůbec děje,proč se svět točí a kam to vlastně spěje,proč na otázku neznám odpověď a proč se, vlastně přišel na ten svět.
Na otázku proč,hledám odpověď,zkouším to dlouho už 17 let.Pořád jsem nenašel tu správnou cestu,proto to říkám,píšu tuhle skladbu,proto tu jsem a mluvím k vám,aby jsem se vypovídal a našel sám,potřebuju najít tu správnou větu,jak to ovšem vysvětlit a najít tu cestu
Ref.(2x): Na otázku proč,ptá se hodně lidí,jaká je odpověď proč to nikdo neví? Proč každej s otevřenou držkou tady stojí a čemu se vlastně všichni vůbec diví?
Proč se lidi kvůli lásce vůbec trápí,proč lidi co odejdou,už se nikdy nevrátí,proč to takhle sakra vlastně vůbec je a proč vím že,lepší to už nebude,proč je venku zataženo,když má svítit slunce,proč ten kdo si to zaslouží má teď prázdný ruce,proč život utíká tak moc prudce a proč tu stojím s majkem v ruce.Proč člověk věří v boha i když ví že není,proč stále čekáme kdy se co změní a proč vlastně nezmíníme ďábla a proč třeba nevyčistíme to zasraný nebe.Proč vám vlastně vůbec všechno říkám,aby jste zjistili že já neutíkám,aby jste pochopili princip života,proč vlastně existuje ta naše planeta.

Text přidal Rebel2012

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.