Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Bel Ami - Prázdniny - text

Na zem padá hvězda,něco si přej,užívej si života,jenom se směj,nesmíš se trápit vždyť to nemá cenu,musíš být happy,potřebuješ změnu. Na co budeš u PC sedět vem svoje fellas,vždyť můžeš letět,nemusíš být pořád,zalezlej doma,venku je život,nesleduj ho z okna.Tak běž a roztáhni křídla,láska a rodina největší výhra,věnuj se slečně,vždyť si to zaslouží,za to že ti pomáhá,když se ti svět hroutí. Vezmi jí za ruku a uteč s ní pryč,to je to co chceš nepleť si bič,začali prázdniny,no tak si užívej, dozadu na školu vůbec se nedívej
Ref (2x).: Máme tady prázdniny konečně volno,můžeš dělat cokoliv, tak už to pochop,můžeš odletět třeba až na Mars,co už podniknete to nechám na vás.Máme tady prázdniny konečně svoboda,všechno co chceš teď můžeš vykonat,jdi se třeba koupat někam k vodě,pamatuj 2 měsíce a jsi zas ve škole.
Vykašli se na starosti,prázdniny jsou tady,užij si je na plno,běž třeba kalit,běž až tam,kam tě srdce povede,zvedni ruky hore,ať se to tu rozjede,ať se všichni lidi skvěle baví,žijem jen jednou,jednou jsme mladý,proto píšu týhlnsty řádky,aby jste pochopili že prázdniny jsou zpátky.
Tak vypni facebook a zmiz ven,žij svůj život a splň si sen,udělej vše,co dřív si nemoh,běž po svejch,nebuď takovej lenoch.Musíš se bavit jako nikdy před tím, běž dokážeš to,já ti věřím,musíš už začít,pořádně žít né jen sedět doma a všechno promarnit
Ref.(7x):...

Text přidal Rebel2012

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.