Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Bel Ami - Osamělá Cesta - text

Tenhle příběh je o stvoření,co chce být jako všichni ostatní,jenže někde se stala chyba,tak jde osamělou cestou až na kraj cesta.Po cestě potká hodně lidí,ale nikoho kdo by byl jako on,někoho kdo by mu dokázal pomoct,někomu kdo by mu věřil.
Jednoho dne když na svět přišlo dítě,jak se to stalo,to snad všichni víte,místo rukou křídla,místo srdce zlo,kde je ta chyba co to dítě zabilo.Kdo je vlastně otec,kde se courá matka,proč se nikdo nestará o kluka? Proč ho vlastně vůbec nikdo nemá rád,nedokáže odpouštět nedokáže milovat. Nikdo ho nechce všichni se straní,kluk to bere těžce chce bejt taky šťastný,chce najít rodinu kterou si přeje,chce najít dívku kterou si vezme.Tak se rozhod že odejde z města,nečeká ho nic jen osamělá cesta,půjde po ní dál,aby bojoval,aby se o něj někdo postaral.
Ref.(2x): Ten kluk je anděl,to však nikdo neví,možná proto se mu všichni straní,možná právě proto se ho všichni bojí,za tohle mu to nestojí,chtěl být jako ostatní.
Až teď to začal všechno chápat,že je syn boží si začal uvědomovat,nad hlavou svatozář,křídla samej prach,co se to s nim stalo,začíná mít strach.Začíná se bát i stínů ve tmě a tak prosí boha prosím vet mě,vet mě osamělou cestou dál,zbav mě utrpení a život si vzal.Sebral nůž co v lese našel,kleknul si na zem a zašeptal tiše ,,Proč zrovna já,na to se ptám,proč zrovna já tady umírám,proč si mě stvořil pro jakej význam,vím že jsem tvůj syn,sám si to nepřiznám,mám z toho strach,chci být jak ty,chci svůj život sen"
Ref. (2x):en kluk je anděl,to však nikdo neví,možná proto se mu všichni straní,možná právě proto se ho všichni bojí,za tohle mu to nestojí,chtěl být jako ostatní.

Text přidal Rebel2012

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.