Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

BBasic Connection - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Jejich nejpopulárnější písně byly: "Angel (nepláčou)" (zejména pro remix vyrobené německou ! Sash ), "Ty jsi můj láska" (poslední dvě zpívané Joanne HOUCHIN ) byly následovány různými remixy vždy tvořena skupinou pod vedením producentů tyče Mauro s DJ Todd Terry a "Hablame Moon", píseň, která dává název i jediné album kapela vydala v roce 1998 . Píseň "Hablame Moon", byl napsán připomíná ústřední melodii slavného seriálu, který byl populární v 90. letech "Twin Peaks". Práce potvrzeno zaměstnanců arragiatore. Nicméně, jejich písně ještě nalezený v některých kompilacích . Skupina se těší obrovský úspěch v Německu , Rakousku , Francii , Španělsko , Portugalsko (díky dlouhé cesty a podíly mezinárodní televizní).

V současné době skupina se nezdá být více aktivní a jeho členové se zavázali další činnosti, zčásti mimo hudebního kontextu. Cristiano Piva , doprovodný zpěvák a tanečník / choreograf skupiny (tvůrce výkonu evropského turné a televizního pořadu), režíroval po dobu deseti let taneční soubor Veneto a nyní je psycholog specialista. Guarnieri Alice , model a ženský obraz skupiny, stále provozuje taneční společnost v Lombardii . Daniela Gorgony, zpěvák a herečka, nyní zní v divadle pro děti.

Všechny skladby na základní zapojení byly rozdány a vyroben s různými gramofonovými společnostmi po celé Evropě. Skupina také cestoval v písni "Cítím se jako I Feel", ale nikdy vydána jako singl v albu. Album Hablame měsíc byla distribuována s popisky liší od země k zemi: v Německu Marlboro Music / IDE v Itálii Absence barev, ve Švédsku Discoboll v Anglii Bull a řezníka.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Angel (Don't Cry)
Video Překlad Karaoke
Háblame Luna video
Háblame Luna (Todd Terry Remix) video
Přehrát celé album

Basic Connection ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.