Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Pohled z mých očí - text

playlist

Aha, jo jako je to hodně drsný, nahrát něco o lásce
a pak slýchat jaký jsi hovado nebo jak seš dobrej nebo tak něco, každý na to kouká jenom z jednoho pohledu nikdo mě nezná, každej soudí. Tohle jsem psal opilej a taky to tak vypadá měl jsem takovou debku, ale myslim, že jsem se z toho nádherně vypsal. Tak jak to vidim já.

Chytám péro, píšu řádky o tom jak mě život sere, sám pro sebe špatnej člověk neustále podceněnej, že to dělám proto abych nabalil jsem jiný baby tak se radši profackuj a potom se jdi rychle zchladit.

Nikdo nezná můj život a nikomu se nechci svěřit, život učí bojovat a situace nepodcenit, život učí snít, snít o tom co chceš mít někdo potápí se v depresích já chodim psát a pít.

Lidi si mě přidávaj píšou mi a chválí, závidí mi, pomlouvaj mě, ty co se mi smály. Neustále slyšim na svý jméno nějakej kec říkáš jak jsem teďka jinej ok to je tvoje věc. Denně slyšim o tom jak jsem dobrej a mám texty krásný, nikdo nepochopil pointu, to mě trápí. Líbí se jim něco kvůli čemu jsem se trápil všechno bych to roztrhal a do písmene spálil.

Občas když se na to kouknu, tak mám divnej pocit podívám se do zrcadla kurva řekni mi ty kdo jsi? Možná měl bych asi prosit tak mi dejte kurva pokoj věci nejdou jen tak ignorovat tak to léčim vodkou!

Já už na to seru, víš co mě tak mrzí? Že kdybych neměl love songy tak o mě nikdo neví. Tak mě nikdo neřeší, poslouchá mě 20 lidí, jestli to fakt byly chyby na to musí člověk přijít sám.

Já jsem na to přišel a jsem za to rád, děkuji vám stačilo mi čas je akorát, na to abych odtud utek naposeldy s Mike Fitzem tvůj názor mě nezajímá chápej nejsem ničím nucen.

Od mala jsem měl touhu tvořit něco navíc, tvořit něco co se líbí a co lidi baví. S Jirkou když jsem začínali, chteli jsem být slavní, jenže karty se už mění a nám to takhle stačí.

Možná teďka píšu text kde zase řešim lásku, kdy to na mě zase padne tenhle slovní nášup. City na který já v těhlech starejch přímo kašlu, dejte mi už pokoj nechci další facku!

Občas zavřu oči zapnu beat píšu pary, píšu texty o holkách jen aby ses mohl bavit. Vím, že to mám v krvy, ale táhneš špatnym směrem, nechci psát už texty o lásce když flo mi proudí tělem.

Ukaž mi tu někoho kdo dokáže tu psát. Ukaž na něj prstem ať vim komu zlomit vaz. Uka toho trotla, kterej píše texty z lásky, žádná pravda jenom fikce chce bejt jako Bascci. Není to tak lehký a přál bych ti to zkusit. Obout si mý boty a v mý košili se dusit, každý by chtěl uspět, každý by chtěl všechno honem. Hodně lidí píše mi, že sem už pro ně skoro vzorem.

Ale to není můj problém, píšu pro ně další otel moje lyrika můj fame, celkem velkej bordel. Sláva vznikla na lásce a tam to taky skončí, dokud nás smrt nerozdělí tak se teda loučím.

Uklonit se před davem a slušně poděkovat, říct si co si vlastně myslim nebo radši zarapovat už se nechci takhle chovat, nožem vyhrožovat ,bodat, opona se zatahuje nevolejte boha.

Text přidala nima

Video přidala nima

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.