Playlisty Kecárna
Reklama

WBarry White - texty

barry-white-155687-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Barry White má 25 fanoušků · Stát se fanouškem

Barry Eugene White (narozen jako Barrence Eugene Carter, 12. září 1944 - 4. července 2003) byl americký producent, skladatel a zpěvák. Pro jeho styl je typický "sexy" projev, který... by se dal zařadit do soulu. Narodil se v Texasu, celý život prožil v Los Angeles.

Protože byl obézní, utrpěl z důsledku chronického vysokého krevního tlaku v roce 2002 selhání ledvin. Po mrtvici v květnu 2003 musel opustit veřejný život. Zemřel 3.Července 2003 v Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles

Jeho poslední slova byla: "Nech mě být, jsem v pořádku".

20. září 2004 byl posmrtně uveden do Síně slávy taneční hudby na slavnostním setkání v New Yorku. Za jeho největší hit lze považovat instrumentální skladbu Love's Theme z alba Rhapsody In White.

Jeho hudba hraje významnou úlohu v seriálu Ally McBealová, jeden z hrdinů (John Cage) dokáže flirtovat a být sebevědomý jen tehdy, slyší-li v hlavě Berryho hudbu a identifikuje se s ním. Popularita seriálu také významně obnovila zájem o Whiteovu hudbu, z písně My First, My Last, My Everything udělala zpětně megahit a Barry White také v seriálu vystoupil.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Barry White ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.