Playlisty Kecárna
Reklama

BBanaroo - texty

banaroo-454710-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Banaroo je německá popová skupina , která měla hudební úspěch mezi 2005-2008. Oni měli několik úspěšných singlů v zemích, včetně Německa , Rakouska a Švýcarska .

Skupina byla složena... ze dvou mužů a dvou žen:. Robbert "Bobby" Dessauvagie, Stefanie "Steffy" Dreyer, Kathrin "Cat" Geißler a Vittorio "Vito" Magro během jejich původní čas aktivním období let 2005-2008 a od roku 2013, Skupina byla zcela obnovena s novými členy Doro, Laura, Alvin a Daniel.
Obsah

1. 2005
1.1 Banaroo svět
1.2 Christmas World
2. 2006
2.1 Amazing
3. 2007
3.1 Fly Away
3.2 Nejlepší Banaroo
3.3 Minor vydání v Austrálii
4. Rozchod
5 Comeback
6 Diskografie
6.1 Dvouhra
6.2 Alba
6.3 DVD
7 Externí odkazy

2005
Banaroo svět

Banaroo povolený jejich debutovat jeden " Dubí Dam Dam "na 05.6.2005. Single docílil obrovský úspěch. To mapoval ve čtyřech zemích, z nichž tři se mapoval v první pětce. To vyvrcholilo u čísla dva v Německu i Rakousku.

V červenci 2005, Banaroo vydala své debutové album Banaroo světě . Album mapovaný u čísla jednoho z obou Německu a Rakousku. To také mapoval u čísla sedm ve švýcarských grafech. To bylo kvalifikovaná platina v Německu, a ověřil Golda v obou Rakousku a Švýcarsku.

Banaroo je druhý singl z alba, " Space Cowboy ", byl propuštěn v Evropě v srpnu 2005. Ne tak úspěšný jako "Dam Dam Dubí", přesto však mapoval u čísla pět v Německu a v první dvacítce v Rakousku a Švýcarsku.
Vánoční svět

Banaroo vrátil 11. listopadu roku 2005 a jejich třetí singl " Coming domů na Vánoce . " Je to nezvládl, stejně jako předchozí singly, nicméně to stále dělal první desítku v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

V prosinci 2005, Banaroo vydali své druhé album Christmas World . Album, přes jeho jméno, nezahrnovala jen vánoční písně. Album debutovalo u # 12 na grafech Němce 9. prosince 2005.
2006
Amazing

V únoru 2006 se vrátil Banaroo se svým čtvrtým singlem " Uh Mamma ". To mapovalo v první desítce v Německu a Rakousku. Ve Švýcarsku to sahalo # 11.

Oni vydali jejich třetí album Amazing dne 24. března 2006. To mapovalo u # 2 v Rakousku a byl certifikován zlato. To mapovalo u # 6 v Německu a # 25 ve Švýcarsku.

" Sing a Move (La La La Laaaa) "byl druhý a poslední singl z alba. To bylo propuštěno 27 června 2006. To nedokázalo odpovídat úspěchu předchozího singlů, ne dělat první dvacítce a jen dosažení vrcholu # 51.
2007
Fly Away

Poté, co byla pryč z hudební scéně téměř devět měsíců Banaroo vrátil s " Ba Yonga Wamba ". To bylo propuštěno 23 března 2007, a také nedokázal odpovídat úspěchu předchozího dvouhry, ačkoli to přece grafu je vyšší než "Sing a Move (La La La Laaaa)". Píseň také podařilo zmapovat v horní třicet v Německu a Rakousku.

Oni povolený jejich sedmé a poslední singl " Budu Fly Away "4. května 2007. To jen dosáhlo čísla 84 v Německu.

Banaroo vydala své čtvrté a poslední studiové album Fly Away , 4. července 2007. Pokud tak neučiníte, stejně jako předchozí alba, ale stále mapoval u # 24 v Německu.
The Best of Banaroo

19. října 2007, Banaroo vydali album největších hitů Best of Banaroo představovat 18 písní ze svých čtyř alb, plus dvě nové písně. Album propadlo ke grafu.
Menší verze v Austrálii

"Dubi Dam Dam" byl propuštěn v Austrálii v dubnu 2007, ale nedokázal mapovat, to že by mohly být důvodem, proč se více Banaroo CD propuštěn v Austrálii od té doby.
Rozchod

Po vydání The Best of Banaroo, Banaroo zmizel z hudebního světa. To bylo potvrzeno v roce 2008, že by neměly být více uvolnění jakékoliv hudby, a že se rozdělil.
Comeback

V roce 2013, Na Klar! konal casting v Německu, vybrali čtyři nové členy pro Banaroo. Vybraní členové jsou Doro, Laura, Alvin a Daniel. Budou pokračovat v úspěchu Banaroo, vzhledem k minulé členy Banaroo jsou nyní plné ruce práce s jejich vlastní sólové kariéry. Banaroo plánuje vydat nový materiál, a to zejména ve stejném stylu Banaroo, v roce 2013.

První nový singl, nová verze jejich hitu jeden "Dubí Dam Dam", vyjde 17. května jako první singl z jejich připravované nové studiové album s názvem "Bubblegum World", která bude obsahovat remaky starých písní Banaroo, stejně jako zcela nové písně od skupiny.

Jejich páté studiové album "Bubblegum World" vyjde 7. června 2013.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Fly Away video   586


Banaroo ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.