Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

BB.G. the Prince of Rap - texty

b-g-the-prince-of-rap-316928.jpg
Texty písní

texty písní

Greene se narodil v Washingtonu DC . On se připojil k armádě Spojených států po absolvování střední školy a byl vyslán do Německa v roce 1985.
Hudební kariéra

Jeho největší hit přišel v roce 1991, když dosáhl čísla jedna na US Hot Dance Music / Club Play chart s "Tento tlukot Is Hot". Jeden udělal to číslu 72 na americké vývěsní tabuli horký 100 , a číslo 54 na americké vývěsní tabuli horký černý singlů . [1] On následoval to s "Take Control The Party", který dosáhl čísla 2 na tanečním diagramu následující rok. Tato trať také vyvrcholil u čísla 71 na britském žebříčku jednotlivců v lednu 1992. [2] Jiné známé skladby od tohoto umělce byly "The Colour of My Dreams" a "Stomp".

Video Překlad Karaoke
Can't Love You video
The Colour Of My Dreams video
Rock A Bit video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
The Colours Of My Dreams video
This Beat Is Hot video
Přehrát celé album

B.G. the Prince of Rap ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.