Playlisty Kecárna
Reklama

BB.G. the Prince of Rap - texty

b-g-the-prince-of-rap-316928-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Greene se narodil v Washingtonu DC . On se připojil k armádě Spojených států po absolvování střední školy a byl vyslán do Německa v roce 1985.
Hudební kariéra

Jeho největší hit p... řišel v roce 1991, když dosáhl čísla jedna na US Hot Dance Music / Club Play chart s "Tento tlukot Is Hot". Jeden udělal to číslu 72 na americké vývěsní tabuli horký 100 , a číslo 54 na americké vývěsní tabuli horký černý singlů . [1] On následoval to s "Take Control The Party", který dosáhl čísla 2 na tanečním diagramu následující rok. Tato trať také vyvrcholil u čísla 71 na britském žebříčku jednotlivců v lednu 1992. [2] Jiné známé skladby od tohoto umělce byly "The Colour of My Dreams" a "Stomp".   ZOBRAZIT VÍCEB.G. the Prince of Rap ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.