Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAynur Doğan - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Aynur pochází z horského města Cemisgezek na východě Turecka, odkud uprchla během bojů turecké armády s Kurdy. Začala studovat v Istanbulu a v roce 2002 se jí podařilo vydat debut Sayir. Hned druhá deska Keçe Kurdan tvrdě narazila. Byla soudně zakázána z politických důvodů - podle rozsudku podporovala ilegální kurdskou organizaci. Později byl zákaz jiným rozsudkem zrušen.V Evropě se nejvíce proslavila tím, že se v roce 2005 objevila ve filmu Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul od Fatiha Akina, zejména v Německu velmi populárního režiséra. Od té doby vystupuje po celém světě a její nové album vydala turecká pobočka jedné z největších hudebních firem, Sony Music.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Keçê Kurdan česky
Rewend česky

Aynur Doğan ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.