Playlisty Kecárna
Reklama

AAxwell - texty

axwell-472894.jpg
Texty písní

texty písní

Axwell má 1 fanouška · Stát se fanouškem

Axel Hedfors vystupující pod pseudonymem Axwell (* 18. prosince 1977, Stockholm, Švédsko) je člen švédské housové skupiny Swedish House Mafia, a také jeden z nejúspěšnějších[zdroj?] producentů na světě. Proslul zejména hity I Found You, Watch The Sunrise, Fell The Vibe atd. Poslední a velm...
i známý singl, který vytvořil spolu se členy Swedish House Mafia (Sebastian Ingrosso, Steve Angello) a Laidback Luke nese název Leave The World Behind a stal se opravdovým hitem léta 2009.

Axwell je producent a DJ v elektronické hudbě. Jeho první singl, Fell The Vibe, byl vydán v roce 2004. V roce 2005 se tento singl objevil i na prestižním[zdroj?] CD Ministry of Sound. Produkovat začal v roce 2000 (ve svých 23 letech) a okamžitě začal vydávat. Trvalo ale několik let, než prorazil právě se singlem Feel The Vibe. Poté přišly další hity, jako Watch The Sunrise, I Found You, It's True, Together atd. V roce 2008 navštívil i Prahu v rámci turné Sensation White. Na této akci zahrál po boku Fedde Le Granda, Laidback Luka, Markuse Schulze, Michaela Buriana a dalších.

V roce 2009 pokračoval v tvorbě a před létem vydal společně s Sebastianem Ingrossem, Stevem Angellem a Laidback Lukem singl Leave The World Behind, na němž hostuje zpěvačka Deborah Cox. Píseň se okamžitě stala hitem všech klubů a návazně na to Axwell, společně s ostatními členy Swedish House Mafia, vytvořil vlastní party v klubu Pacha na Ibize. Akce se jmenovaly The Dark Forest a na programu byly každé pondělí o letních prázdninách.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
I Found You video   2 175
Barricade video   591
Belong video   915
Nobody else video   167
Přehrát nezařazené písně


Axwell ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.