Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Zpověď - text

playlist

Moje dětství nebylo tím nejklidnějším, rozvod mých rodičů nebyl zrovna nejpříjemnější. Smrt tří členů rodiny za rok tomu moc nepřilepšil a třešnička na dortu je to, že Radim sedí. Byl jsem sám na tyhle sračky v tomhle zkurveném světě, viděl jsem vařit bílé, modré, viděl jsem injekce, přejezd, viděl jsem olej, testosteron na braní krve. Frajer si to poslal špatně, může být rád, že žije. Zažil jsem BMW hořet v noci, v černé pětce, viděl jsem auta na špalcích adrenalin až u nebes, zažil jsem přátelství na smrt, nenávist až na smrt, zažil jsem vzestup i pád nakonec do drogy já spadl, nakonec jsem z nich vypadl, můj kámoš ale podlehl. Viděl jsem rozbité hlavy, holotropy překop v parnu. Jsem nenašel své štěstí, můžu být fakt rád a Tobě brácho aspoň můžu přát ať je Ti zem lehká !

Refrén - A jebu celý svět a mentalitu všech, mrdám všechen měkký rap můj rap je tvrdý jako zeď, mé srdce je jak led, nejdu dozadu ani vpřed ! Bůh ani satan (yeah) nejsou u sebe. City jsem pohřbil pod zem, celým životem, na deprese chčiju (chčiju), tohle je moje zpověď ! Každý pojebaný hejt se mě ani nedotkne, jsem Avio ten pravý, originální rapper !

Znal jsem ty pocity kdy jsem se přepil až k otravě, znám ty dny, které promarníš pro nic na trávě. Znám ty rána a ty dny kdy jsi pokrucený po parně a znám změny nálady když vysadíš po měsících Omnadren. Ty stavy když jsi omámen, když nikdo není u Tebe, pocit málocennosti mě provází asi už deset let. Znám ty noci v cele i ty dny na CPZ vím co je to obuškem po hlavě jaké je to být fakt na dně, vím jaké je to nežrat, vím jaké je to venku bez peněz. Hold každému fotr nedá za maturitu Mercedes. Znám když není zájem, nepříjde Ti ani esemes, a jediná Tvoje máma tu byla vždycky u Tebe, a ty jsi takový kokot že za Tebe dává furt víc peněz, za právníky za pokuty chceš jí všechno vrátit zpět. Ale z čeho asi ? Když žiju ze dne na den, já tu teď nebrečím, píšu, jen říkám jak to je !

Refrén 2x - A jebu celý svět a mentalitu všech, mrdám všechen měkký rap můj rap je tvrdý jako zeď, mé srdce je jak led, nejdu dozadu ani vpřed ! Bůh ani satan (yeah) mě nechcou u sebe. City jsem pohřbil pod zem, celým životem, na deprese chčiju (chčiju), tohle je moje zpověď ! Každý pojebaný hejt se mě ani nedotkne, jsem Avio ten pravý, originální rapper !

Text přidal CarperS

Text opravil JoeSpiritual

Video přidal CarperS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.