Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Z posledních sil - text

playlist

Někdy sníh, někdy déšť, občas slunce, někdy chlad, někdy strach, štěstí vyhýbá se ti. Nevidíš cesty jak dále tvoje nechápe Tě rodina, též si sám v tomhle světě. Těžké břemeno na hřbetě, každé ráno mrzneš v buse cestou do práce, každé odpoledne mrzneš v buse cestou z práce, tvůj nadřízený v Mercedesu nemá tenhle problém. Težká práce za malé love, malý byt pro dvě děti a dva dospělé. Kde je spravedlnost, na tomhle světě, někdo jí pochcal ksicht a vymrdal doprdele. Žádnou pomoc nečekej, každý se stará o sebe. Občas ty drobné nestačí, love nerostou na stromech, a ty cítíš že život takhle dál nepůjde, balíš kufry, mizíš z domu, rodinu necháš bez Tebe.

Refrén - Je to zvláštní, všechno se zdá být tak špatný, když Tě vidim šlapat z posledních sil, z posledních sil, z posledních sil, z posledních sil.

V práci jsi týden nebyl, nikdo kde jsi vůbec neví. Děcka brečí, ty to víš máš svojí práci. Máš svých 9 milimetrů a plán jak udělat prachy, když je osvědčené vlítnout s tím kvérem do banky. Co se dá dělat rozhodl ses, nejde jít zpátky. Vzpomněl sis na věty tvé matky že má strach o tvoje skutky. Přehlížíš všechny své blízké kterým na Tobě záleží, vidíš ty papíry, nechceš za 10 měsíčně žít. Kukla na ksichtě v autě, nabíjíš a chceš jít v tom se všechno zpomalí, pochyby příchází. Svědomí, co tvoje manželka a děti. Vše Ti došlo včas, dupeš na pedál domů zpátky. Vejdeš do dveří, vidíš svou ženu v objetí, nějakého buzeranta nevíš co dělat nemáš cit. Zvedneš ruku s pistolí nabitou oba dva je zastřelíš. Tvoje děti všechno viděli, padáš se slzamy v očích.

Refrén - Je to zvláštní, všechno se zdá být tak špatný, když Tě vidim šlapat z posledních sil, z posledních sil, z posledních sil, z posledních sil.

A potom v cele zjištíš, že jsi vše zkurvil. Zastřelils svou lásku s jejím co bratrem, co přijel za ní a pomáhal s hledáním Tebe, jsou oba mrtví a ty na doživotí, máš čas na přemýšlení. Tvoje děti v domově na novou rodinu čekají, slzy Ti tečou z očí v kuse celé dlouhé dny. Zničil jsi životy všech členů tvojí rodiny a je Ti jasné že s tímhle nedokážeš žít.

Text přidal CarperS

Video přidal CarperS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.