Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Sociální třídy - text

playlist

Život mi dává facky každý pojebaný den, jako bych už nedostával jich dost, pořád mlátí mě. Od přívozu do zábřehů, bloudím po Ostravě, v rodném městě mého rapu, ve městě které mě zabije. Jsem doma v tomhle kraji, kde krev teče na dlažby, kde na cestách potkáš šlapky, kde v klubech potkáš smažky. Kde už dětské hřiště nejsou prioritou na sídlištích, nudu zabíjí tu pervitin, Amsterdam shop a kytky. Šestnáctileté matky serou na svoje spratky, pro čáva dávky zatím co já mám život na splátky, tady na radnici z nebes, spadly bavoráky. Mojem řidičákem je měsíčník na zpíčené tramvajky.. Hamty, hamty, hamty ať mám víc než tamty. Děvky v oblecích sebraly vše, už nejsou další. Love pro nižší vrstvu, kde se maká každý den, celý měsíc otročíš, za pár tisícovek.

Refrén -

Vítej ve světě, kde má každý BMW, kde každý háže ramena ikdyž nemá nic v hlavě. Kde to až dojde, doprdele, správně. Nejen v Ostravě, ale na celém světě. Vítej ve světě kde má každý Mercedes, mobil za 20 litrů hlavně že jsme bez peněz. Já Vám jebu na Vaši krizi, tohle je street rap. Všichni si jen stěžujete i když máte vše !


Zeleň se mění na šeď, z parku další obchod je, tlusté rozmazlené děcka se ládujou v KFC. Kde to žijeme ? Kde,kde, kde, kde patnáctiletý kár je už zas na jehle. Ubývají Felície samý Mercedes, to vidím teda jak jsou lidi bez peněz. Samá lež a lež, je to krev za krev, zatím co si užíváš, jiný chcípá hladem. Vítej ve světě, plném kurev, a i Tebe brzo někdo rád ojebe. Hned jak šance je, někdo ji chytne, oškube i toho co nic nemá, jasně že, to dopadne tak zle, že všichni chcípneme. Až se vezmou zbraně do rukou, bude po srandě. Krve prolití, na každé straně, čekej fanatickou budoucnost, těšte se !

Refrén -

Vítej ve světě, kde má každý BMW, kde každý háže ramena ikdyž nemá nic v hlavě. Kde to až dojde, doprdele, správně. Nejen v Ostravě, ale na celém světě. Vítej ve světě kde má každý Mercedes, mobil za 20 litrů hlavně že jsme bez peněz. Já jebu na Vaši krizi, tohle je street rap. Všichni si jen stěžujete i když máte vše !

Text přidal CarperS

Text opravil CarperS

Video přidal CarperS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.