Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Jediná - text

playlist

Dneska přišel den, kdy plní se mi se, čekám znovu pod oknem kdy přijde můj anděl.
Přijdeš zase včas, však já už tě znám, čekám přesně ve dvacet už vidím tvou tvář, tvoje krásné oči, tvoje dlouhé vlasy, blížíš se zas ke mě, začínám se bát, zas přichází můj čas, musím se rvát, se strachem bojovat !

Ráno se vždy probudim, vždycky myslim na tebe, vidim tě v zrcadle, potom stojim před krámem, znovu čekám na tebe, potkávám tě ve škole, srdce bije rychle, bije jenom pro tebe, můj život seš ty, tak vrať se ke mě, nemůžu to vydržet, myslim jenom na tebe.

Dejcham kvůli tobě, na ostatní seru, furt nechápu sebe, že žiju jenom napůl, došel jsem až do pekla, hledal jsem tam sebe, najdu cestu ven, a tam vidim tebe.

Jenom ty mi zpříjemníš, muj hnusnej život, sem jen nudnej kokot, to už dávno vim. Tenhle track je pro tebe, na ostatní seru, žiju kvůli tobě, to je konec songu. Snad se ti to líbilo, alespoň trochu, miluju tě, to je poslední co řeknu.

Text přidal AvestX

Video přidal AvestX

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.