Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAugust Rain - texty

august-rain-565095.jpg
Texty písní

texty písní

[CZ] August Rain jsou známí pro svou rozmanitou a unikátní hudbu, která jim dává možnost oslovit lidi všech společenských vrstev. O jejich univerzálnosti svědčí směs jižanského rocku, blues, folku a křesťanského gospelu. August Rain umí oslovit jak křesťanské, tak světské publikum. Ve svých písních se zaměřují na naději a povzbuzení pro výzvy každodenního života. Jejich srdce poskytuje posluchači bezprostřední zážitek... , což je hudební styl, který prostě nemůže dostat z hlavy - v dobrém slova smyslu!"

[EN] August Rain is known for their diverse sound and unique appeal of music, giving them the ability to reach people of all walks of life. Evidenced by their versatility between Southern Rock, Blues, Folk, and Gospel Christian, August Rain speaks to both Christian and secular audiences with a focus on hope and encouragement for today's life challenges. Their heart is to give the listener an experience that goes beyond the immediate, or as one industry executive endorses, "A music style that you just can't get out of your head in a good way!"

Video Překlad Karaoke
American Jesus video

August Rain ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.