Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Už to chce něco - text

playlist

Chcete něco rychlější máte to mít, je to speed zkus říct že je to pomalý. Dokonalý Gee tu vážně nikdo není, ani ten co vyhulí hodně hulení. Přestávky není počasí hezký není všichni zalezení doma zazevlení léto u vody a v zimě nejde topení asi to bude tím že se nájem neplatí.
Jeden feat se mnou ještě víc zaplatí, zadarmo se ti ani pes nevychčí.
Už je to tak a jsem zvyklí, jsem připravený i když je kolo pichlý.
Benga mě nechytí já jsem moc rychlý, kouřím weed noa? Jsem na to pyšný, ty víš omě pí tak nebuď chytrý všechny pomluvy co šíríš nejsou vtipný.

Ref.
Už to chce něco co lidi nakopne, bude to silné caffe to nebude bude to hell ať vám z toho nechlupe. (4x)

Co je rychlé tak to je rychlé, občas pálím hašiš ve tvaru krychle.
Nevěříš? FinderGangu jsou samý píče a ty víš že že mi líže šyn kdykoliv jeden z nich pískne. Za chvíli se otočí výplň střískne.
Prý že dostals schýze. Nezastaví mě (ee) výslech, fízle! Zkus to příště, řekl jsem mu to normálně on na mě pištěl. Vytáhl pistol já křičel vystřel aby on zmáčknul spoušť na to on neměl, debil věděl že by za mě seděl. Cestou kterou dem někam vede, kdo míně mluví
srozumitelně (háá)

Už to chce něco co lidi nakopne, bude to silné caffe to nebude bude to hell ať vám z toho nechlupe. (4x)

Jedeme tak jak chceme jet, pro někoho je marihuana jed.
Kdo jí nikdy neměl říká že je to fet, jednou by si to dal a hned by to sněd. Jak děd vševěd, chtěl vše vědět první si high pak si letec.
Prej si nikdy nelhal, lžeš právě teď. Prej si nikdy nedal zase kec zase lež. Běž! Ale né přes můj les, tam tě čeká samá hrůza a děs. Okolo je zeď a za zdí je keš, zeď přelezeš syne už neutečeš. Takový vynález už nenalezneš, jestli jo chceš tak dej nějaký cash (áá) Možná to bude fresh, zapomeň na to že Arwi nejseš ani nebudeš.

Už to chce něco co lidi nakopne, bude to silné caffe to nebude bude to hell ať vám z toho nechlupe. (4x)

Text přidal kojdaok

Text opravil kojdaok

Video přidal kojdaok

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.