Playlisty Kecárna
Reklama

Moje vlast - text

Ukaž píseň na Facebook

Moje vlast moje jsem rodná půda po všem,
Že hrát si co skrývat nepoznáš nikde jinde né (né)…
Náš praotec Čech, kápl na ten flek, vyškrábal se na Říp a sebejistě řek:
Vy jste tu a ta země zaslíbená, zvěře ptáků plná, lidem nedotčená, Česká Republika, tak to je moje vlast, hymna vlajka znak, co hájí náš stát.
Sport, kultura, minulost svoboda,dějiny národa, střed a kolem Evropa, památky sbírky těl anebo kroniky, Cyril a Metoděj s prvními písmenky.
Husiti co bojovali za svobodu lidu, Maruška Terezie jí dala nepovinnou školu
Světový války, kde sme byli za ču**ky lezuli jsme do ři*i bez názoru jako loutky.
Doteď jsme stejní, ve všem přizpůsobení, ale je tu něco, v čem jsme pořád sví. Není tu moc věcí v čem jsme vyjímeční, ale sou tu lidi na který můžeme být hrdí. Zátopek železný, Hašek a Čech, Jágr Šebrle, na stupni vítězné, Neumannová na lyžích, další zlato, největší vítězství rozhodně Nagano.
Ref.: T-t-t-t-t-t-t-t tak kde domov můj, č-č-č česká republika. T-t-t tak odkud sem? Č-č-č česká republika. T-t-t-t-t-t-t-t tak kde domov můj, č-č-č-č-č česká republika. T-t-t-t-t-t tak odkud sem? Č-č-č-č-č-česká republika. Sem na to hrdý !
Matka všech měst, Praha, náš střed, město plné možností možnost se rozvíjet. Libuše prorokovala, že Praha bude slavná, bude to moje máma, která mě vychovala. Dochovala drahocenné památky, památníky slavných lidí a jiné kolosy: Karlův most, Pražský hrad a Václav na koni, orloj, vytesané sochy a krásné náměstí.
Spousta památek pro všechny turisty, ať si koukají a prasknou závistí, pod maskou ale skrývá svou pravou tvář, pří--- na cestách, holky daj za dvě sta.Jedině možnost, brát, nebo nechat tak, jaký je správný takt a co s tím udělat. Vyčistit ulice od smetí, nebo jen procházet, a dělat že to nevidím.
Šikovné ručičky, dobře známé ve světě, cizí je český nápis – Prosím nekraďte. Měl bych být hrdý na to že jsem čech, ale ne všichni jsou takoví, jsem hrdý, že jsem. Tvoje rodné zázemí, moje země rodná, odkud to jsem? Česká republika, odkud to jsem – česká republika.
Ref.:… (4x)

Text přidala Lakshmi

Video přidala Lakshmi

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.