Playlisty Kecárna
Reklama

AAppEND X - texty

append-x-474518.jpg
Texty písní

texty písní

AppEND X má 20 fanoušků · Stát se fanouškem

Členové kapely:zakladatel kapely Honza Kabelka - kytara a doprovodný zpěvVíťa Krejčí - bicí Petr Vašíček- kytara a zpěv Jakub Košín - basskytara a doprovodný zpěvKořeny punk-rockové party AppEND X sahají do léta 2011 kdy díky zakládajícím členům:Honza Kabelka kytara,Víťa Krejčí bicí a Petr...
Vašíček zpěv.Tehdy ještě mladí kluci co nevěděli kam jít s velkou dávkou energie a rozhodnítím stát sevelkou kapelou.Po pár zkouškách ve Víťově pokoji za nepřízně jeho sourozenců se klukům naskytla možnost využití zkušebny v kulturním domě Ostašov ,kterou s velkou radostí přijali. Netrvalo dlouho a vlastní píseň s názvem Růžový krokodýl byla na světě. Po prvním koncertě na narozeninové párty dvou členů kapely kluky čekalo další vystoupení a to v Městské knihovně v Třebíči kde sklidili velký úspěch ,který jim dodal ještě více motivace nutné k dalšítvorbě.Přes zimu 2011/2012 partička téměř nevylézala z vymrzlé zkušebny a přidal se k ni nadaný baskytarysta Jakub Košín (18). Na jaře je čekala první větší akce a to na domácí půdě v Ostašově. Spolu s dalšími začínajícími hudebníky vytvořili v místním kulturáku báječnou atmosféru ,kterou již doprovázeli hity jako Melodie,Koloběh života a další.Od jara 2012 kapela najezdila nespočet koncertů po Třebíčském okrese ať už klasické zábavy či předskakování různým kapelám jako např. Koblížc!,Barg,Acheron a spoustu dalších.Na podzim roku 2012 kapela začla nahrávat jejich první CD a to v nahrávacím studiu pana Damborského v Čejči. Album s dosud tajným názvem vychází koncem října roku 2012 a bude pokřtěno 19.1.2013 v Kulturním domě Lipník za účasti skvělích hostů a přátel kapely.Kapela sklízí na svých koncertech úspěchy a uznání mnoha nezávislých lidí.Do budoucna mají v plánu navštivil mnoho festivalů ,koncerty a šířit svoji hudbu do všech koutů naší země.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
NANANA video   242


AppEND X ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.