Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAppEND X - texty

append-x-474518.jpg

AppEND X má 20 fanoušků · Stát se fanouškem

Členové kapely:zakladatel kapely Honza Kabelka - kytara a doprovodný zpěvVíťa Krejčí - bicí Petr Vašíček- kytara a zpěv Jakub Košín - basskytara a doprovodný zpěvKořeny punk-rockové party AppEND X sahají do léta 2011 kdy díky zakládajícím členům:Honza Kabelka kytara,Víťa Krejčí bicí a Petr Vašíček zpěv.Tehdy ještě mladí kluci co nevěděli kam jít s velkou dávkou energie a rozhodnítím stát sevelkou kapelou.Po pár zkouškách ve Víťově pokoji za nepřízně jeho sourozenců se klukům naskytla možnost využití zkušebny v kulturním domě Ostašov ,kterou s velkou radostí přijali. Netrvalo dlouho a vlastní píseň s názvem Růžový krokodýl byla na světě. Po prvním koncertě na narozeninové párty dvou členů kapely kluky čekalo další vystoupení a to v Městské knihovně v Třebíči kde sklidili velký úspěch ,který jim dodal ještě více motivace nutné k dalšítvorbě.Přes zimu 2011/2012 partička téměř nevylézala z vymrzlé zkušebny a přidal se k ni nadaný baskytarysta Jakub Košín (18). Na jaře je čekala první větší akce a to na domácí půdě v Ostašově. Spolu s dalšími začínajícími hudebníky vytvořili v místním kulturáku báječnou atmosféru ,kterou již doprovázeli hity jako Melodie,Koloběh života a další.Od jara 2012 kapela najezdila nespočet koncertů po Třebíčském okrese ať už klasické zábavy či předskakování různým kapelám jako např. Koblížc!,Barg,Acheron a spoustu dalších.Na podzim roku 2012 kapela začla nahrávat jejich první CD a to v nahrávacím studiu pana Damborského v Čejči. Album s dosud tajným názvem vychází koncem října roku 2012 a bude pokřtěno 19.1.2013 v Kulturním domě Lipník za účasti skvělích hostů a přátel kapely.Kapela sklízí na svých koncertech úspěchy a uznání mnoha nezávislých lidí.Do budoucna mají v plánu navštivil mnoho festivalů ,koncerty a šířit svoji hudbu do všech koutů naší země.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Navždy věřní video
NANANA video
Video Překlad Karaoke
Intro video
Párty, chlast"&"kovboja video
Čekal jsem víc video
Neřešit nic video
Nepatřím ti video
Nejseš sám video
Dost video
Hrdina video
Vánoční video
Svědomí video
Nahoru dolu video karaoke
Potají video
Kdo mě pohlídá? video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Splní se mi sen video
Melodie video
Přetvářky video
Ztracená video
Žijeme jen jednou video
Beznadějnej video
Proč to nejde dál video
Růžový krokodýl video
Koloběh života video
AppEND X video
Přehrát celé album

AppEND X ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.