Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AApparat - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Německy hudebník skladajicí taneční hudbu, naposledy vice ambient, vlastním jmenem Sascha Ring. V 2004 roku vzal učast v sesií Johna Peela, ktera byla nahraná jako album Silizium EP. Spolupracoval v roku 2007 se zpěvačkou Ellen Allien a nahral s ní alba: Orchestra of Bubbles, Turbo Dreams, Way Out Remixes a Jet Remixes. Aby mohl živě přadvadět hudbu s alba Walls, založil 2007 kapelu v sestavě: Raz Ohara (klavesy) a Jörg Waehner (bici). V 2009 nahral album se skupinou Modeselektor (hudebnici spolupracují a nahravají dál jako skupina Moderat) a v tomto roku obdržel cenu Qwartz Dancefloor (Electronic Music Award). V 2013 vyšlo album Krieg und Frieden (Music for Theatre) - hudba udělaná pro divadlo podel Tolstého.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Ash Black Veil video česky
Apparat feat. Soap&Skin - Goodbye video česky
Video Překlad Karaoke
The Mark (Interlude) video
Bad Kingdom video
Přehrát celé album

Apparat ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.