Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAnsambl' Hrista Spasitelja i Mat' Syra Zemlja - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Ансамбль Христа Спасителя и Мать Сыра Земля - Ensemble Krista Spasitele a Matka Surová Země je nejvíc nekompromisní ruska alternativní skupina - zaroven pokud jde o použivanou slovní zasobu (často jsou slyšet hruby slova), politicke názory (antiputinovské) a perverzní ironie (v tekstech se tváři jako stare, zaostalé a nacionalistické, ruske babušky, slepě poslušný ruské ortodoxní církví, odsuzující celkově pokrok a vědu). Sami o sve hudbě pišou, že jsou: "antiateistickou hudební skupinou Katakombní Policí pravoslaví" a "skutečnou ruskou totalitní sektou ve stylu 'disco'", nebo "radikal political hardcore" popularizujucí "tmářství a šovinismus". Členami skupiny jsou 3 lide, znamy taky z jiných projektů : Ksenia Hitler (Ксения Гитлер - dřiv v projektě Audiopizda), Starucha Izergil (Старуха Изергиль - dřiv taky v Neo Izergil, Pravaja Slava/Правая Слава a Gruppa Asketov/Группа Аскетов) a Alexej Gluchov (Алексей Глухов - tvůrce radikálních, podzemních skupin Molot Rodiny/Молот Родины, Pravoslavnyj Traktor/Православный Трактор, Necrocephal, Vkusnyj Konec/Вкусный Конец a Vomitfall Pigworld Bombarder). AHSiMSZ byl vytvořen v 2007 roku.

Ansambl' Hrista Spasitelja i Mat' Syra Zemlja ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.