Playlisty Kecárna
Reklama

KAngelo Kelly - texty

angelo-kelly-198677-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Angelo Kelly má 44 fanoušků · Stát se fanouškem

Angelo Gabrielle Kelly se narodil 23.12. 1981 v Pamploně ve Španělsku. Angelo má 11 sourozenců: Daniel, Paul, Carolina, Johnny, Joey, Jimmy, Paddy, Kathy, Patricie, Barbara, Maite jeho ote... c je Daniel Jerome Kelly a matka Barbara Ann Suokko.
Vystupoval se svou manželkou Kirou a pěti dětmi (Gabrielle, Helen, Ema, Joseph, William ) v menších divadlech a klubech se svými sólovými písničkami. V 2017 se vrátil se svými sourozenci zpět na pódia v 6. Vydali nové album We Got Love na kterém jsou starší písně ale i nové. Jejich první turné začíná v Německu v půlce Května. V české republice se jich fanoušci ale také dočkají příští rok 8.3.2018 v O2 aréně. Máme se na co těšit. :)
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Slow down video česky 406


Angelo Kelly ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.