Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

Listen to the rain fallin day by day. Listen to the rain fallin day by day by day
Hey
I hear you callin' (callin') Voices are here again. I hear you whisper,(whisper) taking control of me. Watch the dancing shadows run away
All alone once again, afraid. All these faces, (faces) changing their shapes on me, isolated in my own world. Will I ever be free? Haunting figures around me, I wanna 'em to stay, they're always there to protect me. This is one thing you can't take away. Listen to the rain fallin day by day. Listen to the rain fallin day by day by day. (Yeah)
I hear you callin(calling). Voices are here again. I hear you whisper in my own mind. Will it ever change?(will it ever change). Voices
Voices
Voices
Voices, I hear you callin'

Text přidala MsDudy

Video přidal radek15

Poslouchej déšť který padá den co den. Poslouchej déšť který padá den co den.
Hey
Slyšel jsem tě volat (volat). Hlasy jsou zde zas. Slyším tě šeptat, (šeptat), Převezmi nade mnou kontrolu. Dívej se, jak tančící stíny utíkají pryč.
Znovu jsem úplně sám, a bojím se. Všechny ty tváře (obličeje) směřují na mě, mění tvar, jsme izolovaní v mém vlastním světě. Budu někdy svobodný? Kolem mě jsou strašidelné postavy, chci aby tu zůstali, vždy jsou tu aby mě chránili. Je to jediná věc, kterou mi nemůžeš vzít.
Poslouchej déšť který padá den co den. Poslouchej déšť který padá den co den. (yeah)
Slyšel jsem tě volat (volat). Hlasy jsou zde zas. Slyšel jsem tě šeptat přímo v mé mysli. Změní se to někdy? (změní se to někdy). Hlasy.
Hlasy.
Hlasy.
Hlasy, slyším tě volat.

Překlad přidala jahodenka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.