Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAmerican Hi-Fi - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

American Hi-Fi je americká pop punková hudební skupina, která vznikla v roce 1998 v Bostonu ve státě Massachusetts. Dnes ovšem pochází z Los Angeles v Kalifornii. Skupina sestává ze čtyř členů, jimiž jsou zpěvák Stacy Jones, kytarista Jamie Arentzen, baskytarista Drew Parsons a bubeník Brian Nolan. Dnešní zpěvák kapely byl dříve bubeníkem v kapelách Veruca Salt a Letters for Cleo. Tři čtvrtiny kapely hrají i v kapele zpěvačky Miley Cyrus.

Skupina je nejznámější pro svůj hit z debutového alba American Hi-Fi s názvem „Flavor of the Weak“ z roku 2001. Další známý singl s názvem „The Geeks Get the Girls“ vydala kapela v roce 2005 na albu Hearts on Parade. Nejnovějším albem kapely je album Fight the Frequency z roku 2010.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Flavor Of The Weak video

American Hi-Fi ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.