Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAmatéři z Dobšic - texty

amateri-z-dobsic-525143.jpg
Texty písní

texty písní

Dechový orchestr Amatéři vznikl v roce 2000, ovšem jeho historie sahá do roku 1996. Právě v této době se domluvilo pár nadšených jedinců a začali se scházet v ZŠ v Dobšicích u Znojma. Původní záměr, a to vytvořit mladou průchozí kapelu jako „odchovnu“ začínajících hráčů a pomoci jim v jejich prvních muzikantských krůčcích, se začal dařit.

Základna hráčů se začala rozšiřovat, a tak mohl orchestr začít vystupovat. V roce 2000 se mladá kapela stabilizovala a s příchodem zpěváků se rozrostla na stávající počet 18 lidí.

Orchestr hraje písničky českých, moravských a slováckých autorů. Kapela má v repertoáru i vlastní aranžmá písní lidových a zlidovělých. Ovšem nejenom tímto žánrem, ale i swingovou či klasickou hudbou se orchestr prezentuje na veřejných akcích.

Dechový orchestr Amatéři můžete potkat na různých koncertech, plesech, zábavách, posvíceních, poutích a jiných společenských příležitostech nejen znojemského regionu, ale i sousedního Rakouska.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Podruhé vám nepovím video
Tenkrát na západě video
Pojďme spolu dokola video
Parádnice video
Kmotřenka video
Dudácká video
Kouzelné klarinety video
Přehrát nezařazené písně

Amatéři z Dobšic ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.