Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAlytze - texty

alytze-504946.jpg
Texty písní

texty písní

Alytze, nebo také Ice Queen, je česká rapperka která žije v Praze. Hudbou se zabývá už od 16 let a vydala nespočet tracků které jsou převážně na jejím soundcloudu "alytze". Alytze ráda nosí gold chain, který dostala od jejího přítele Igora Lička ( Belxch, Geezy nebo Skate God ). Dříve se živila prostitucí, ale Belxch ji pomohl zpět na nohy a začala si vydělávat rapem. Alytze má také vlastní značku oblečení, All Ice, které se věnuje a pořád se jí snaží zlepšovat. O All Ice se stará společné s Alytzí i problemikk a jeho insertgang, který se značku snaží propagovat. Poslední mixtape je Afrodita, ale v brzké době se můžeme těšit na novinku nesoucí stejný název jako její oblečení, All Ice. Sponzorem Alytze je její hlavní producent Lajker spolu se skupinou NONAMEGANG.

Video Překlad Karaoke
Afrodita
Most dope hoe
ŠÍlenÁ
Strip trip x belxch
Snow white
Kalamita x belxch

Alytze ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.