Kecárna Playlisty
Reklama

KAlison Krauss - texty

alison-krauss-586177.jpg
Texty písní

texty písní

Alison Krauss má 2 fanoušky · Stát se fanouškem

Alison Krauss (*23. července 1971, Decatur, Illinois, USA) je americká country-bluegrassová zpěvačka a houslistka. Ve věku deseti let vyhrála regionální soutěž, poprvé nahrávala ve čtrnácti. Své první sólové album vydala v roce 1987 ve svých šestnácti. Byla pozvána, aby se připojila ke sku...
pině Alison Krauss + Union Station (AKUS), se kterou stále vystupuje a jejichž první album vyšlo v roce 1989.
Dosud vydala více než patnáct alb, nahrála hudbu k několika filmům a pomohla obnovit zájem o bluegrassovou hudbu v USA. Její píseň „It doesn´t matter“ zazněla m.j. na pozadí scény v seriálu „Buffy, přemožitelka upírů“. Nejpopulárnějšími se staly nahrávky hudby k filmům, včetně soundtracku „O Brother, Where Art Thou?“, za nějž získala ocenění Grammy. Po vydání soudtracku k filmu „Cold Mountain“ vystoupila na 2004 Academy Awards. Během své kariéry získala celkem 21 cen Grammy a obdržela i řadu dalších cen. Je jednou ze sedmi nejoceňovanějších umělců v tomto oboru a nejoceňovanější ženou vůbec.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Správcem interpreta Alison Krauss je roman59; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.