Playlisty Kecárna
Reklama

KAlison Krauss - texty

alison-krauss-586177-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Alison Krauss má 2 fanoušky · Stát se fanouškem

Alison Krauss (*23. července 1971, Decatur, Illinois, USA) je americká country-bluegrassová zpěvačka a houslistka. Ve věku deseti let vyhrála regionální soutěž, poprvé nahrávala ve čtrnácti.... Své první sólové album vydala v roce 1987 ve svých šestnácti. Byla pozvána, aby se připojila ke skupině Alison Krauss + Union Station (AKUS), se kterou stále vystupuje a jejichž první album vyšlo v roce 1989.
Dosud vydala více než patnáct alb, nahrála hudbu k několika filmům a pomohla obnovit zájem o bluegrassovou hudbu v USA. Její píseň „It doesn´t matter“ zazněla m.j. na pozadí scény v seriálu „Buffy, přemožitelka upírů“. Nejpopulárnějšími se staly nahrávky hudby k filmům, včetně soundtracku „O Brother, Where Art Thou?“, za nějž získala ocenění Grammy. Po vydání soudtracku k filmu „Cold Mountain“ vystoupila na 2004 Academy Awards. Během své kariéry získala celkem 21 cen Grammy a obdržela i řadu dalších cen. Je jednou ze sedmi nejoceňovanějších umělců v tomto oboru a nejoceňovanější ženou vůbec.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Správcem interpreta Alison Krauss je roman59; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.