Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Pocity myšlenek - text

I bez pocitu viny , vidím svoje chyby,které tvoří samota, sám za sebe se stydím.Za to jaký jsem, chtěl bych se stát lepším ,ale nemůžu se ovládnout , nemůžu být jiný .Každý mě chce jiného ,tak mi prosím poraďte .Konkurence každý den , má hudba de do píče !Tak jako moje já ,které mě ovládá ,nevím co mám dělat ,asi mi chybí láska ! Napadaj mě myšlenky,že skončím s Repem ,ale nedokážu to byl by semnou konec .Nevím jestli ubližuju nebo stále pomáhám ,tak mi prosím řekněte ,co pro vás znamenám .Jestli pouhé koště ,se kterým chcete zametat nebo jsem jeden z nejlepších , nejlepších Felaz.Ale vidím temno ,které snáší mě k zemi .Nechci vidět lítost ,jenom prosím věřte mi !

Bojím se dalších chyb , které zanedlouho vytvořím .Proto si kladu otázku , Koho tentokrát podrazim .Jestli to bude někdo blízký a nebo možná já .Ulehčím to všem ,zůstanu prostě sám .Nebudu brát ohledy , komu se po mě stýská .Takováhle šance je u mě nejspíš nulová .Nevím co si se semnou děje , proč chci všechno skončit .Jediné co mi dodává sílu , jsou pouze tvoje oči .Ale to ty sama víš ,že jen s tebou zapomínám ,netrápím se ničím ,netrápím se myšlenkama ,které by mě mohly zničit , zapálit ,pohřbít ........ že málo lidí ,kterým stále věřím a doufám ,že chápete situace , které mám .Dříve zakomplexovaný blbeček , kterej byl odepsán .Byl jsem úplně sám , proto jsem teď jiný , prosím dejte mi čas .........

Text přidala Baterka95

Text opravil wheel234

Video přidala Baterka95

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.