Playlisty Kecárna
Reklama

AAlabama - texty

alabama-625377.jpg
Texty písní

texty písní

Alabama je Grammy oceněná country hudba a jižní rocková kapela, která vznikla v Fort Payne, Alabama, Spojené státy americké. V pozdních 60. letech, Randy Owen (zpěv) a jeho bratranec Teddy Gentry (basová kytara, doprovodný zpěv) zjistili, že oba si užili společný zájem o hudbu. Jeff Cook (...
kytara, housle, klávesy) brzy se připojil k dvojici, a nakonec Mark Herndon přidal jeho dovednosti na bicí. Začali hrát pravidelně, a zároveň stále ještě pracuje jejich den práci začali hrát místní podniky ve večerních hodinách.Skupina používá svůj volný čas skládat, praxe, a hrát svůj styl harmonie a hudby. V roce 1973, po absolvování Owenova z Jacksonville State University, členové skupiny rozhodli vzdát se svých denně zaměstnání a víkendové koncerty.Skupina, dříve známý jako "Wildcountry", opustil Fort Payne a jejich Lookout Mountain, aby prozkoumala možnosti na klubové scéně v okolních pobřežních Jižní Karolíně.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Alabama ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.