Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Verbum Domini - text

playlist

Bože prosím vysvoboť mě
hospodine na pomoc mi pospěš
nech se zardí hambou kdo touží mě zničit
nechť ustoupí s pohanou kdo se těší z mího neštěstí
ať couvnou vlastní potupy kdo se mi posmívají
nechť jásají v tobě se raduji všichni kdo tě hledají
ať mohou stále říkat buť veleben hospodin kdo touží po tvé pomoci
bože na pomoc mi pospěš jsem tvůj pomocník tvů zachrance hospodine mi prodlévej Amen.

Teď me mesmíš zradit měl jsem se víc snažit každej den se za nás modlim a už si nevim rady udělal jsem všechno co si po mě chtěl teď me takle zradíš pošleš mojí duši do pekel přežil jsem to všechno co si mi kdy udělal vzal si mi pŕátele,lásku duši ti hodlat nenechám vzpomýnám co si kdy zavinil jak si mu šeptal do ucha aby se zastřelil chtěl si abych to udělal stejně sklamu tě Adis Bak bohužel nezhebne teď to zkoušís na mě šeptáš mi taky děkuju za inspiraci proto píšu tyhle treky tak si přijď pro mě nemám s tebe strach čekám tady dole koukej se me ukazat už mě to nebaví dělat ti poskoka uklízet potobě bordel najdi si jinýho otroka.

ref: 2x
Odposť mi moje hřichy odposť moje chyby jsme všechno co si stvořil jsme kurva jenom lidi sklamal jsem tě promiň lidi se už mění jsou to svoje děti kurvi závistiví.

Poslal si na mě smrt ja směju se ji do ksichtu koukam ji do očí píše jmeno na mém pomníku oco ti jde máš co si kdy chtěl nemám s tebe strach jsem připravenej schořet na popel každá tvoje rána mi dala strašnou sílu pořát veřím že někde jsi nestrácím víru dal jsi mi dar verbální zbraň ani neviš jak je těžke schitávat tolik ran tak naser se na mě už to se mnou skonči čekam tady dole nebudu tě o to prosit odejdi ze mě už tě tam nechci nechci tvoje názory za depresivní texty

ref: 2x

Verbum domini
Adis Bak

Text přidala danger3114

Video přidala danger3114

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.