Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Příběh - text

Tohle přece není jenom sen, neseď doma pojď s náma ven. Já miluju každý letní den, kdy se stane to co má se stát, ale my to víme my to chcem. My si zatim pudem a dostanem.To co jsme si přáli a bylo to v dáli, ale dneska nám slunce na cestu září.


Bejby je to celý o nás dvou, řekni slovo ano budu tvou. Dneska nebudem spát, dneska budem žít, naplno a zakřičíme z plných plic že my!


Navždy budem psát, tenhle příběh a nakonci budem stát jen my. Žádný mračna bouře léto, voda ty a zlíbaný tváře tak pojď. Chytni mojí ruku ukážu ti místa, kde tančíme spolu. Jenom ty já tahle noc, přeci je nekonečná.


Tak podívej se na mě celý je to nekonečný příběh. Budu celá jenom tvoje! Zahoď trable, nahoď úsměv.


Bejby je to celý o nás dvou, řekni slovo ano budu tvou. Dneska nebudem spát dneska budem žít, naplno a zakřičíme z plných plic, že my!


Navždy budem psát, tenhle příběh a na konci budem stát jen my! Žádná mračna bouře léto, voda ty a zlíbaný tváře. Tak pojď, chytni mojí ruku ukážu ti místa, kde tančíme spolu. Jenom ty a já tahle noc přeci je nekonečná ahhah.

Text přidala jirinkaopat

Text opravila jirinkaopat

Video přidala jirinkaopat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.