Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAdéla Částková - texty

adela-castkova-569208.jpg
Texty písní

texty písní

Adéla je mladá talentovaná zpěvačka, muzikálová zpěvačka a herečka, která se věnuje zpěvu již od svých 6ti let. Adéla se na začátku své kariéry prosadila v Letní herecké škole, kde byl objeven její talent ve zpěvu, v projevu na podiu a moderování různých společenských akcích.

Adéla na sobě začala tvrdě pracovat. Později se ukázalo, že zpěv a muzikál bude tou pravou cestou a tak se začala soustředit výhradně za pěvecký projev. Spojila síly s absolutní pěveckou ikonou v České Republice a tou je paní Lída Nopová, ke které Adéla dochází na hodiny zpěvu. Netají se tím, že studium na konzervatoři, by byl její splněný sen. Vzhledem k tomu, že pohyb a tanec ke zpěvu bezpochyby patří, věnuje se Adéla také tanci Hip-Hop, Street Dance a také klasickým lidovým tancům na základní umělecké škole.

Adéla se účastnila a pravidelně účastní pěveckých soutěží po celé České Republice a sklízí zasloužený úspěch. Za zmínku stojí prestižní soutěže, jako je Česko zpívá, Little Star či Vysočina hledá talent a Černobílé turné hledá talent.

V roce 2014 se Adéla prosadila i v muzikálovém prostředí a dostala roli v muzikálu Petra Gazdíka Lili - Let snů, který měl premiéru v lednu v roce 2015 a na prkna divadla se vrátí i v květnu 2015. Na cestě jsou i další muzikály a projekty. Jako příklad můžeme uvést koncertní provedení muzikálu Bídníci s premiérou v lednu 2016 a nebo Pískání po větru v Městském divadle Brno, které se hraje již od zimi 2016 a bude se hrát cca až do února 2016.

Z vlastních projektů stojí za zmínku připravovaná kampaň "Pomáháme hudbou" s Linkou bezpečí. Celá kampaň by měla vypuknout v létě roku 2016 a zasáhne celou republiku.
Adéla nezahálí ani ve vlastní tvorbě a připravuje opravdu dokonalý letní hit. Spojila své síly se známým skladatelem Ondřejem Fiedlerem, který složil hit Toulavá zpěvákovi Sebastianovi a spolupracuje s vynikající zpěvačkou Lenny.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Příběh video
Jak se poznat dá video
Malý princ video
Call out video
Nech to bejt video
Přehrát nezařazené písně

Adéla Částková ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.