Playlisty Kecárna
Reklama

YAdam Young - texty

adam-young-368134-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Adam Young má 16 fanoušků · Stát se fanouškem

Adam Young (nar. 5. 7. 1986) je zpěvák vystupující pod přezdívkou Owl city. V mnoha rozhovorech byl Adam dotazován na to, proč právě vznikl název Owl City, jeho odpovědí bývá to, že to jsou ... dvě náhodná slova, která měl na mysli a jejich spojení nedává žádný smysl, že je rád když se lidé zamýšlí právě nad tím proč spojení Owl a City. V jednom z posledních rozhovorů k vydání jeho nového alba Mobile Orchestra se ovšem na tuto otázku vyjádřil v tom smyslu, že ho inspiroval zvuk sov, který vycházel z lesů poblíž malého města v Minnesotě, nedaleko jeho rodného města Owatonna. V rozhovorech také vypráví o svých začátcích při tvorbě jeho muziky. Začínali spolu s dvěma dalšími kamarády jako skupina, ale kvůli odlišným názorům šel Adam svou vlastní cestou a v domě svých rodičů na svém laptopu vytvořil celou řadu hitů. Nyní již bydlí v domě vlastním, nedaleko domu rodičů ve městě Owatonna v Minnesotě.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Youtopia video česky karaoke 215
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Brielle video 132
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Adam Young je retros1; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.