Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAbramelin - texty

abramelin-491903.jpg
Texty písní

texty písní

Abramelin byla australská death metalová kapela, pozoruhodný jako jeden z prvních kapel svého druhu v zemi a jeden z hlavních vlivů na vývoji australské heavy metal hudba v roku 1990. Členové této kapely také představoval v Blood Duster , Berzerker , a Akercocke .

Abramelin byla založena v Melbourne v roce 1988 pod jménem Acheron od kytarista David Abbott. Simon věna (zpěv), Jason Black (kytara), Derek Ackary ( basa ) a Michael Colton ( bicí ) zahrnoval zbytek skupiny. Tim Aldridge vyměnit černou a kapela nahrála demo s názvem "Eternal Suffering" před Jason Dutton a Justin Wornes vzal místa Colton a Ackary. Francouzská značka Corpsegrinder Records vydala EP "zbaven posmrtný život" v roce 1991 a na trati z této verze později se objevil na holandské kompilace alba událost strachem. Po vydání EP Dutton vlevo Acheron. Jeho nahrazení bylo Craig Bailey. 1992 viděl David Abott odchýlit Acheron. On byl nahrazen na krátkou dobu Jason Kells (člen australské doom kapely disembowelment ), který po krátké době byl nahrazen basákem pro podobně vyrovnané Necrotomy, Mark Schuliga. 1992-1994 došlo Acheron turné s Carcass a podpory Morbid Angel a štiplavým zápachem . Bailey odešel v roce 1994, které se na tím, Euan Heriot.

Téměř okamžitě se kapela objevila střetu zájmů v názvu Acheron s americkou black metalové kapely. Inspirován mága Abramelina , ze 14. století alchymista , skupina vzal svůj nový název.
Abramelin

První vydání pod názvem Abramelin byl EP Hřích z Acheron, po kterém Schuliga odešel. Axiální Records, dceřinou společností australské labelu Shock Records , vydala album Abramelin v roce 1995, ale CD byl stažen z prodeje v západní Austrálii kvůli explicitní texty, které se zabývají sexuálním násilí páchaném na dětech a nekrofilie . Rob Mollica, bubeník s Melbourne death metalové kapely s názvem Země, připojil Abramelin v této době jako kytarista, ale Heriot brzy odešel, aby dodržovaly závazky s dalšími dvěma kapelami byl také hrát na bicí, Blood Duster a zlomeniny. Ex-Blood Duster bubeník Matt Rizzo zaujal své místo v Abramelina na krátkou dobu, ale po rozpadu Poškozené i on byl nahrazen Matt Sanders .

Pozdní v roce 1997, Abramelin uváděný na kov pro mozek před zahájením prací na dalším albu. Mezitím španělský štítek Repulse Records zvedl debut pro širší verzi, ale dal jí téměř žádnou podporu. Abramelin byl re-povolený v Austrálii s transgresi Od Acheron v ceně, a tentokrát bez lyrické list v obalu, aby se zabránilo, že byly zakázány pro podruhé.

Po tomto Abramelin bylo odložené jako živou kapelou. Druhé album Řeč mrtvých byl postupně zaznamenán, původně s bubny Sanders ačkoli tito byli později re-zaznamenaný s použitím bicí automat. Vydáno v roce 2000 na šok, Řeč mrtvých vystupoval pouze věno na vokálech a Aldridge provedení veškerou hudbu. S živou line-up Dower, Aldridge, Rizzo, Matt Wilcock (kytara) a Grant Karajic (basa), Abramelin podporován Cradle of Filth a znovu hrál na kov pro mozek. Následovat toto, nicméně, kapela zmizela ještě jednou. Další záznam se říkalo, ale nic se objevil. Wilcock přesunul do oceli Affliction a Berzerker , a je nyní s British black / death metalové kapely Akercocke; Rizzo je opět členem Blood Duster.

Video Překlad Karaoke
Pleasures
Waste
Bleeding Hearts
The Germ Factory
Flesh Furnace
Plague
Video Překlad Karaoke
Misfortune video
Grave Ideals (Nekromaniak) video
Spiritual Justice video
Humble Abode video
Stargazer The Summoning video
Stargazing (Stargazer II) video
Deprived Of Afterlife video
Invocation video
Přehrát celé album

Abramelin ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.