Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAbomination - texty

abomination-491870.jpeg
Texty písní

texty písní

Abominations je třetí a poslední studiové album Seattle hororových punková kapela školním Heroes . Album bylo nahráno v lednu 2007 v průběhu 18 dní, a vydal dne 17. září téhož roku. Po přihlášení do Stolen přenosu , album sloužil jako hlavní popiska debutovat kapely a jejich první album nemá být vydána samostatně přes kontrolní skupině . Produkce alba se ovládal úplně John Goodmanson s většinou textů složené z kapely zpěvák a frontmanka Ryann Donnelly . Donnelly slouží jako hlavní zpěvák na albu, s basistou Jonah Bergman vykonávat doprovodné vokály .

Představil jako album o pádu inlove během apokalypsy , album bylo inspirováno hororových filmů , s texty složené z témat, jako je smrt a tragédii. Album představuje svá témata v divadelní, over-the-top a často campy styl. To byl podporován dvěma singly, singl "Hele vole, kde mám kůže?" a "plastické chirurgie Hall of Fame". Obě písně získala hudební videa v režii Briana a Brad Palmer.

Na začátku roku 2008, kapela dokončila celonárodní turné, otevření pro Seattle-založené kapely na Aiden . Album dostal pozitivní recenze od hudebních kritiků , kteří chválili Donnelly zpěv, často melodickou skladbu, a morbidní témata vyjádřené na projektu. Zatímco kritický úspěch, album se nepodařilo dosáhnout žádné grafu pozic. Album generováno nějakou polemiku z dotčených jednotlivců, kteří obvinili album propagovat satanismus a vraždy. Kapela oznámila svůj rozchod 20. listopadu 2009, které znamenalo, že Abominations bylo jejich poslední album společně jako skupina.

Video Překlad Karaoke
Victim Of The Future video
Possession
Reformation
Impending Doom video
Tunnel Of Damnation video
Follower video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Blood For Oil video
They're Dead video
Pull The Plug video
Will They Bleed video
Industrial Sickness video
Soldier
Kill Or Be Killed (Instrumental) video
Oppression video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
The Choice video
Murder, Rape, Pilage, And Burn video
Redeem Deny video
Suicidal Dreams
Life And Death video
Přehrát celé album

Abomination ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.