Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AABK - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

James Lowery, také známý jako někdo, Killa, nebo ABK (26. června 1973), je domorodý Američan rapper z Detroitu , Michigan , jehož jevištní postava je, že z indiánského válečníka. On je podepsán k psychopatický Records .

Lowery byl zvýšen na východní straně Detroitu . Jeho rodiče pocházeli z Pembroke, Severní Karolíně a byly z Lumbee kmene. Lowery otec byl kazatel. Jeho teta a matka ho naučila jeho domorodý Američan dědictví, řekl mu Cherokee a Lumbee legendy a učí ho o dreamcatchers . Lowery začal dělat hudbu v mladém věku, použití něčeho, co by mohl najít jako nástroje, a začala psát své vlastní písně ve věku 13 let. Od věk 15 let, místní děti budou platit sledovat ho hrát v jeho garáži.

V roce 1995 založil skupinu Krazy Klan s přítelem z dětství LAVEL, vystupuje jako Jaymo a J-ho, resp. Během tohoto období, Lowery pracoval na vedlejší závod, který produkoval díly na Chrysler . Jeho prostřední prst byl přerušen při nehodě. Po vydání dvou alb nezávisle a vystupovat na místních klubů a stran, Krazy Klan rozešli.

Hledám sólovou kariéru pod uměleckým jménem "Native Funk," povolený Lowery své první sólové album, Rain od Slunce . Poté, co byl představen rapper Chris ROULEAU , známý profesionálně jako "Blaze Ya mrtvý Homie," Lowery přijal umělecké jméno "Někdo Killa," a dva turné jako předkapela pro Insane Clown Posse a Twiztid .

Lowery se upsal psychopatického Records , a nahrál své druhé album, Hatchet bojovníka , vydala dne 8. dubna 2003. To vyvrcholilo u # 4 na vývěsní tabuli Top Independent Albums diagramu, # 42 na Top R & B / Hip-Hop Albums grafu, a # 98 na vývěsní tabuli 2000. Allmusic recenzent Johnny Loftus napsal, že "Většinou,Hatchet Warrior předělávka [psychopatický Records] mystiky. Odkazy na Faygo přetékají a křičet-out do Detroitu a Juggalos jsou časté, zatímco mnoho z ABK et al. 's nárazy jsou řemeslné run-průchodky z běžných témat ".

27. července 2004 Lowery vydala své třetí album, Dirty historii . To vyvrcholilo u # 7 na začátek Heatseekers grafu, # 10 na vrcholu nezávislých alb, # 53 na vrcholu R & B / Hip-Hop Albums, a # 152 na vývěsní tabuli 200.. Lowery také vstoupil do skupiny Tmavě Lotus a psychopatický Rydas , hrát v druhé jako "odřezal." Lowery a Rouleau také vytvořil skupinu Drive-By.] EP Road Fools , vydala dne 22. března 2005, vyvrcholil u # 23 na Top Independent Albums grafu. V roce 2006, Lowery opustil psychopatický, pokračuje k uvolnění alba a zboží z rodného světové štítku. V roce 2007, Lowery provádí hlavním pódiu na sběru Juggalos, a se vrátil k psychopatický Records následující rok. Od svého návratu do štítku, on vydal další dva album Full-length, Mudface a medicíny Bag . 21.prosince 2012 vydání Hatchet Herald uvádí, že Lowery vydá nové album v roce 2013, což se potvrdilo bude s názvem "Shape Shifter".
Lyrická a styl výkon

Lowery je lyrický obsah kreslí těžce od jeho indiánské dědictví. Lowery se odkazuje na jeho stylu jako bytí "jako duchovní rap". Uvádí, že "jsem si atmosféru ze snů, více či méně. To je místo, kde mnoho z mého psaní pochází z. To a mnoho mých fanoušků" osobní zkušenosti. [...] To je jejich hudba, hudba mých fanoušků. Jen jsem uvedení slov za texty pro ně. " Ve svém přezkumu Hatchet bojovníka, Johnny Loftus popisuje album jako přechod domorodý Američan kultura s gangsta rap a hororových témat a humoru odvozených od Juggalo a konopí kultury. Lowery má lisp , který mu dává charakteristický doručení. [1] Podle Lowery, "Mnoho fanoušků bude říkat," Oh, je to jen to, že to vynahradit. " Proč bych měl chtít, aby se lisp, zatímco já jsem rappin? Kéž by to bylo někdy pryč, ale hodně lidí to líbí. " V rozhovoru v dokumentu z roku 2008 s názvem Shockumentary-Za sekery, Lowery řekl, bude bydlet s psychopatický Records jednou a pro všechny.

ABK ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.