Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AAbhorrance - texty

abhorrance-491457.jpg
Texty písní

texty písní

Abhorrence byla založena na počátku roku 1989 kytaristou Tomi Koivusaari (z Violent Solution ) a kytarista Kalle Mattsson , zpěvák Jukka Kolehmainen a basista Jussi Ahlroth (který hrál v kapele s názvem Disaster), stejně jako bubeník Kimmo Heikkinen . Na nějakou dobu hráli pod několika různými jmény, dokud usazování na hrůzu, hrát desítky koncertů po boku kapel jako Xysma a Funebre . Po nahrání a uvolnění jednu demo nahrávku, s názvem Vulgární Necrolatry, vydali 7 "EP na andělský Decay Records . Bez písemné smlouvy jakéhokoliv druhu, kapela ztratila všechny master pásky a možných budoucích výnosů.

Po několik dalších koncertů po celém Finsku , krátká návštěva v Norsku (jeden koncert a párty / sleepover na black metal band Mayhem domu) se svým druhým bubeníkem Mika Arnkil (na dovolené z Antidote ), se kapela rozpadla v roce 1990. Koivusaari pokračoval hrát v Amorphis .
Členové

Video Překlad Karaoke
Pestilential Mists video
Holy Laws Of Pain video
Caught In A Vortex
Disintegration Of Flesh
Přehrát celé album

Abhorrance ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.