Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Neporazitelný - text

playlist

eh.. právě posloucháš album vítěz mocná vize.. ABDE.. je.. 2012 Louny Město povrba records.Pod spolu uděláme první kroky cesty za snem.

Seděl sem na ulici sám,svoje sny si promítal,seděl tiše nevnímal,mozek utekl buhví kam a já v tom byl zase zpátky, nový album nový řádky, v mojí hlavě zmatky zase posunul sem laťky.
Skoro rok sem držel hubu a jenom sem se vracel,vysral sem se na ostudu a vylezl sem na stage,srdce na papír a pustil novej track.
Hodně lidí sere že se Arab zase projevil,chopil sem se majků jako rytíř kdysi meče, přestal sem jen hloupě brečet výhra už mi neuteče.Poprosil mě abych napsal novou desku, sem sebral zbytek odvahy a zařval příběh světu!
Za ten rok co sem držel hubu se toho stalo mega, postavil sem kariéru sám jako kostky z lega.Nadechni se,zavři oči, 3 roky se mi smály teď jsem to já co ostatním zmizel v dáli.Pořád se mě snaží zlomit závistivci stále melou,miluju ten skvělý pocit že mé úspěchy je serou.
Nejdřív byla myšlenka, potom přišla vize z vize se staly činy, tak sem napsal novej příběh.Nejdřív musíš parkrát prohrát,abys mohl pak být vítěz, já sem prohrál tolikrát, že dnes sem vítěz jistej!
Sem nakop pražskou prdel a jedu na místo činu Karviná, Ostrava hádej kdo vyhrál titul...hú hú hú...

By Abde

Text přidala McCrown

Text opravil Abde

Video přidala McCrown

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.