Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

AA.R. Kane - texty

a-r-kane-491156.jpg
Texty písní

texty písní

AR Kane (nebo AR Kane nebo Arkane) byl britský sen pop duo skládající se z Alex Ayuli a Rudy tambala, která vznikla v roce 1986. Jejich jméno bylo částečně odvozen z jejich křestních jmen, "A" v Alex a "R" ve Rudy. Duo pocházel z východního Londýna . Ayuli a Tambala byly také součástí jednorázového záznamu kolektivní Marrs , který zahrnoval skupinu Colourbox , v roce 1987. Jejich píseň " Pump Up the Volume "se stal překvapením na celém světě číslo jedna tabulka hit.

Kritik Jason Ankeny popisuje AR Kane jako "pravděpodobně nejvíce trestně pod uznávanou kapelou své doby," naznačuje, že duo je inovativní hudbu byl klíčový vliv na pozdější vývoj, jako je pop snu , trip hop , acid house , a poštou -rocková . Jejich texty, které se často zabývaly takovými tématy jako je voda / oceánů, láska, barvy, dětství a sny byly často surrealista. Jejich hudba byla většinou taneční, náležitý z části k jeho silným dub vliv, a éterická.

Alex byl dříve reklamní textař, jeden z mála černých reklam pracujících v reklamním podniku v Londýně (1983-1990). Začal svou kariéru v reklamní JWT před přechodem na TBWA , kde on byl spojován s vytvořením dvou celoevropská Lego televizních reklamách. Ředitel jedné z těchto reklam, Matt Forrest, pozval Alex a jeho umělecký ředitel týmového kolegu psát hudební video pro Stephena "Cínová" Duffy trati "Unkiss, že polibek". Hudební video bylo natočeno uvnitř i vně historického L'Escargot restaurace v londýnském Soho.
Nahrávky

AR Kane začal uvolňovat dva 12 "singly, každý na trend-nastavení UK indie labelu ( Jeden malý Ind a 4AD .) duo pak vydala řetězec singlů a dvě průkopnické album na Rough Trade Records - 1988 je šedesát devět . a 1989 je "i" kritici našli obě alba obtížné definovat, žánr-moudrý šedesát devět bylo více vědomě rock-založené, a jeho zvuk mohl být přirovnán k rodící. shoegaze pohybu, "i" je více uhlazený / mák, pokrývající široká škála stylů než dvacet šest stop (deset z nich bylo krátké hluku přestávky). "i" také plodila co je pravděpodobně AR Kane je best-known píseň, "Láska z vesmíru". Obě alba dosáhla široký ohlas u kritiků, zejména ve Velké Británii časopis Melody Maker , kde byly bojoval především kritik Simon Reynolds . The 6-track rem "i" XES EP představoval remixy skladeb z "i" LP, provádí Robin Guthrie z Cocteau Twins a AR Kane sami .

Rough Trade zkrachovala v roce 1991, které brání kapely na obrátkách a opouštět je label-méně. V roce 1992, David Byrne je gramofonová společnost, Luaka Bop , vydala 15-píseň americké retrospektivu díla kapely s názvem Americana.

Po brzy-1990s přestávce, navazující album New Clear Child (1994) nebyl přijat i kvůli zdánlivým nedostatkem koherentního směru a pocitem, že myšlenky byly pouhými re-hash práce, které byly dokončeny stručněji v starší dvě alba.

AR Kane je nejprve dvě alba byla znovu vydána v USA jedním malým Indem v roce 2004, a New Clear Child byla znovu vydána 3. kamene v roce 2000.
Post-rozchod a vlivy

Od rozpuštění AR Kane, Tambala z okolního a hudbu dub-založený s jeho sestrou Maggie pod přezdívkou Sufi , a vydala v roce 1995 album Život je rostoucí na Caroline Records . Tambala v současné době pracuje pro Ministry of Sound , jako vedoucí New Media, a předtím pracoval pro Virgin Digital v non-hudební souvisejících rolí. On aktuální záznamy jako MusicOne.

Ayuli byl znán být kurátorka v muzeu, v USA Natáhl zprávy pod názvem Alex!. V roce 2006, Ayuli přispěl vokály na dvou stopách ("Soulsong" a "Passage") z alba "Primario" od Mexická gramofonová Statické Diskotéky umělec Fax. On se také objeví na nadcházejícím albu faxu, Zig Zag. Ayuli se objeví v Krásné hluku, dokument o shoegazing hudební scény roku 1990

Kapely jako je Long Fin Killie , Slowdive , Dubstar , veldt , Apollo Heights a Seefeel uvádějí AR Kane jako vliv.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Anitina (The First Time I See She Dance)
Green Hazed Daze
Beloved
And it seems like I'll stay
Lover
Baby Milk Snatcher video
A Desert Flower
Up video
One Way Mirror video
W.o.g.s. video
Lostaday
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Deep Blue Breath
"i"

(1989)

Video Překlad Karaoke
A Love From Outer Space video
Crack Up video
What's All This Then? video
Snow Joke video
And I Say
In A Circle
Miles Apart
Spook video
Sugar Wings video
Down
Přehrát celé album
69

(1988)

Video Překlad Karaoke
Scab video
Crazy Blue
Suicide Kiss video
Sulliday
Sperm Whale Trip Over video
The Sun Falls Into The Sea video
The Madonna Is With Child video
Přehrát celé album

A.R. Kane ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.