Playlisty Kecárna
Reklama

#50 crown - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

hip hop-rap / Louny
Beru tohle jako možnost reklamy a propagace, tak sem házim tenhle projekt. Je to ala "rapová" formace 50 CROWN crew, nečekejte od toho ale žádný soft témata ani nic neříkající měkký písně. V podstatě od toho radši nečekejte nic normálního a zaběhlýho, prot...
ože tenhle projekt si dělá z rapu předevšim p***l takovym způsobem, jakej svět neviděl. Oficiální název žánru hudby, který hrajou je "mental rap", ale pro p***l to nazývají rapovo hiphopovou muzikou s prvky beatu. 50 CROWN má 5 členů a nahrává v home-made studiu. Právě připravuje první desku toho nejtvrdšího možnýho debilního rapu, co může bejt. Poslouchej track Péro: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=viLNDqffIjI&feature=plcp[/youtube] a track Šampioni ženských srdcí: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wzhoqNfcHvY&feature=plcp[/youtube]. Přeju příjemnou prd*lní zábavu při poslouchání těchto pečlivě zkomponovaných písní.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Leeeto.. video   109


50 crown ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.