Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

ВВИА ГРА - texty

-542793.jpeg
Texty písní

texty písní

VIA Gra "(eng Nu Panny, Ukr VІA Gras..) - Ukrajinská žena pop skupina založená v roce 2000 v Kyjevě. Team je považován za jednoho z nejúspěšnějších ruskojazyčných hudebních projektů po roce 2000 [1]. Skupina vykazuje pět studiových alb: 3 z nich obdrželo zlatou status Rusku, jeden v angličtině album byla schválená platina v Thajsku a zlato v některých dalších asijských zemích [2]; vyrobeno více než 30 rozhlasových jeden a videoklipy. "VIA Gra" je držitelem mnoha hudebních ocenění, jako například "Zlatá deska", "Golden Gramophone", "Muz-TV" a další.

Charakteristickým rysem týmu je častá změna účastníků, což naznačuje, že skupina je projektem komerční producent. Hudební skupina producentů - skladatel Konstantin Meladze. Skupina Creator - Ukrajinský podnikatel Dmitrij Kostyuk, od začátku kapely a až do roku 2011 [3] On hrál roli obecného výrobce projektu.

Vrchol popularity přišel ve skupině v roce 2003, zatímco se účastní "VIA Gra" byli Anna Sedokova, doufám, že Granovskaya a Vera Brežněva. Novináři a fanoušci kapely se tradičně nazývá složení "zlato" - to znamená, že tato látka byla "klasika", nejsilnější v názoru hudebních kritiků, populární a kreativně obohacující.

Jméno kapely - narážka na lék Viagra a představuje VIA - vokální a instrumentální soubor; Ukr. gras - hra. V roce 2003 vydali své debutové album v angličtině pod názvem «VIA "Gra" »a získal hrozbu žaloby od výrobců drogy, vedení společnosti Sony Music dal skupině alias« Nu Panny »


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
У меня появился другой video karaoke

ВИА ГРА ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.