Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

S Soundtrack Terminátor 3: Vzpoura strojů Zajímavosti

soundtrack-terminator-vzpoura-stroju-529550.jpg

Soundtrack Terminátor 3: Vzpoura strojů má 3 fanoušky

Zajímavosti interpreta

  • Producent Andy Vajna v rozhovoru uvedl: "Práva k filmu se získávali velmi složitě. Po získání všech patřičností produkce navštívila Camerona s nabídkou na post režiséra, nicméně ten si vše vysvětlit tak, že dělají všechno proto, aby film vznikl bez něj. Cameron si přál pracovat se studiem Fox, to se však s nabídkou neozvalo."  (DevilDan)
  • Arnold Schwarzenegger se ve filmu původně nechtěl objevit, protože se na filmu nepodílel James Cameron. K zopakování role Terminátora ho ale přesvědčil právě Cameron. Doslova mu prý řekl, že ta role je prostě jeho, tak by ji měl vzít a nechat si ji pořádně proplatit. (DevilDan)
  • T-X se původně jmenovala T-1G a byla muž.  (DevilDan)
  • Během přestřelky na hřbitově, kdy se na displeji Terminátora zobrazují vystřelené náboje a oběti, patří mnoho jmen, které uvidíme na obrazovce, ve skutečnosti členům oddělení speciálních efektů (např. Enid, Keiko, James, Rod, Mark a Bryan). (DevilDan)
  • Když Terminátor po zničení Jeepu Cherokee znovu startuje, můžeme mimo jiné zahlédnout nápis „nahrávám Quicktime Video Codec“ (Quicktime je přehrávač používaný počítači Apple) (DevilDan)
  • Pro účely filmu byly postaveny tři roboti T-1. Zbytek robotů v hangáru je generovaný počítačem.  (DevilDan)
  • Benzínová pumpa, u které Terminátor zastaví, je k vidění i v předchozích dílech série.  (DevilDan)
  • Jméno snoubence Kate Brewster mělo původně znít Scott Petersen. Muž podobného jména (Scott Peterson) však koncem roku 2002 zabil svoji těhotnou manželku včetně nenarozeného dítěte a tak bylo jméno filmové postavy změněno na Scott Mason. V závěrečných titulcích však zůstalo původní jméno. (DevilDan)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.