Playlisty Akce
Reklama

R Ronnie Radke Zajímavosti

Zajímavosti interpreta

  • V lednu 2008 byl dvacetisedmiletý obviněn za závažné ublížení na zdraví, když se podílel v květnu 2006 na bitce ve svém bydlišti v Las Vegas, při kterém zemřel osmnáctiletý Michael Cook. Radke se vyhnul pobytu ve vězení, ale po porušení podmínky byl v srpnu 2008 poslán do vězení.  (DevilDan)
  • Zatímco byl ve vězení, začal Radke s novou kapelou, From Behind These Walls, která je nyní známa jako Falling in Reverse. V roce 2010 ho pustili. 24.7.2011 vydali první desku The Drug In Me Is You. (DevilDan)
  • Radke měl své první tetování, mikrofon na jeho levé ruce, po svých 18-tých narozeninách. "Chtěl jsem být slavným zpěvákem od té doby, co jsem byl malý", říká."Chlap, který mi ho dělal, byl tak nemotorný, že jehla šla hluboko do mé tkáně a z ruky mi kapala krev. Bylo to dost drsné." (DevilDan)
  • Ať už to bylo bolestivé, Radke nemohl být pryč od tatérů. Ve vězení si dokonce nechal na své klouby vytetovat slova "Bang Bang", kousek, který ho stál čas strávený na samotce. "Nedal jsem si žádný další tetování ve vězení, ale jakmile jsem vyšel, začal jsem znovu," říká. "Je to závislost, myslím. Mám jich teď spoustu. Některá jsou bezvýznamná, některá znamenají hodně." Tetování, která následují, jsou trochu od obojího. (DevilDan)
  • Sova držící utnutou ženskou hlavu "Má matka mě bila, když jsem byl dítě, pak mě opustila. Měl jsem surové nevlastní matky. Viděl jsem ženy přijít a projít mým životem, a když jsem dospíval, neměl jsem žádný respekt k ženám, kvůli tomu, co jsem zažil. Potom jsem měl přítelkyně, které mě učily respektovat ženy." (DevilDan)
  • Obličej "Můj bývalý tour manažer se jmenoval Brian. Na turné jsem si dal jeho obličej vytetovat na nohu, aniž by to věděl, a pak jsem mu to na jevišti ukázal jako žert. Vyšiloval. Později si hrál na párty s puškou a omylem ji upustil, vystřelila a zabilo ho to. Je to divné, že mám jeho obličej na své noze. Byl jsem ve vězení, když zemřel." (DevilDan)
  • Ahoy Butternuts /butter - máslo, nuts - oříšky/ "Nechal jsem si ho udělat v [TLC reality show] L.A. Ink. Dělal jsem si srandu z Coreyho [Miller, tatér]. Můžete to vidět na YouTube. Pověděl jsem mu šílenou vymyšlenou historku o tom, že když mi bylo 5, měl jsem koně Butternutse, který zemřel po požití kousku pizzy z odpaďáku. Je to vtipná vzpomínka." (DevilDan)
  • No Home but the Road /žádný domov, ale cesta/ "Jezdíval jsem na turné a naprosto šílel a byla to má oblibená činnost. Stále jí je, až na to, že teď jen posiluju. Nejšílenější věc, kterou dělám, je pití proteinového koktejlu." (DevilDan)
  • Slza "Pro trestance slza reprezentuje dobu ve vězení. Někteří lidé mají 3 nebo 4 na svém obličeji. Já se nikdy nevrátím zpět, takže budu mít jen tuhle jednu. Připomíná mi, abych nedělal nic hloupého a taky varuje lidi, aby si se mnou nezahrávaly."  (DevilDan)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.